Z restauracji do samorządu

Zastępca Naczelnego

O mandaty radnych chcą powalczyć w Krakowie nie tylko zawodowi politycy i przedstawiciele ruchów społecznych oraz obywatelskich, ale także restauratorzy, ponieważ są oni niezadowoleni z kiepskiego dbania o ich interesy przez władze miasta.

Do lokalnych mediów dotarło poniższe pismo:

Z przyjemnością zawiadamiamy, że w dniu dzisiejszym pomyślnie zarejestrowaliśmy własny komitet wyborczy o nazwie „Komitet Wyborczy Wyborców Krakowskich Restauratorów”. Do wyborów dołączamy jako ostatni komitet wyborczy, chociaż na pewno nie będziemy ostatnim komitetem podczas ogłaszania wyników wyborów.

Misją naszego komitetu jest zadbanie o interes krakowskich restauratorów i przedsiębiorców w ogóle, których władze Krakowa nie potrafią skutecznie bronić. Jako osoby pracujące dla Krakowa, dla jego mieszkańców oraz płacący tutaj podatki czujemy się nękani różnego rodzaju pomysłami jak np. zakaz sprzedaży alkoholu po godzinie 22.00, uchwała o parku kulturowym która zabrania nam się w sposób cywilizowany reklamować czy inne podobne przepisy i regulacje.

Wkrótce zaprosimy Państwa na pierwszą konferencję prasową naszego komitetu, na której przybliżymy państwu nasze cele jako komitetu oraz wizję Krakowa od strony przedsiębiorców.

Nie wiadomo, czy podwawelscy restauratorzy zechcą wystawić także kandydata na prezydenta miasta, ale ich pomysł jest z pewnością smakowity.

 

Zastępca Redaktora Naczelnego NGO

Jerzy Bukowski*

*Filozof, autor „Zarysu filozofii spotkania”, piłsudczyk, harcerz, publicysta, rzecznik Porozumienia Organizacji Kombatanckich i Niepodległościowych w Krakowie, przewodniczący Komitetu Opieki nad Kopcem Józefa Piłsudskiego w Krakowie, były reprezentant prasowy śp. pułkownika Ryszarda Kuklińskiego w Kraju

Komentarze są zamknięte