Opole: podpisano porozumienie instytucji otoczenia biznesu

Zastępca Naczelnego

Izba Rzemieślnicza w Opolu przystąpiła do porozumienia regionalnych instytucji otoczenia biznesu. Cel porozumienia to tworzenie wspólnej, bogatej oferty usług dla firm z województwa opolskiego.W ramach umowy instytucje zobowiązują się do: wymiany informacji i doświadczeń, z których mogą skorzystać członkowie każdej ze stron porozumienia; sygnalizowania partnerom trendów w biznesie oraz organizacji wspólnych wydarzeń biznesowych.

– Chodzi o to, by z tym, co każda z instytucji z osobna ma do zaoferowania, lub z tym, co uda nam się wypracować jako wspólną ofertę, dotrzeć do jak największej liczby przedsiębiorców. Każdy, kto jest zainteresowany taką współpracą, będzie w tym gronie przywitany z dużym entuzjazmem – powiedział podczas uroczystego podpisania umowy członek zarządu województwa Szymon Ogłaza.

W podpisaniu umowy uczestniczyli przedstawiciele Izby Gospodarczej Śląsk, opolskiej loży BCC, Opolskiej Izby Gospodarczej i Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki. We wspólnej ocenie sygnatariuszy porozumienia, poszerzenie grona firm o kolejną organizację pozwoli także na lepsze dopasowanie oferty działań do potrzeb działających w regionie przedsiębiorców.

oprac. W.S

Komentarze są zamknięte