Kędzierzyn-Koźle: VIII Bieg Koziołków przeszedł do historii. Było kontrowersyjnie

Zastępca Naczelnego1

To była ósma edycja Biegu Koziołków w Kędzierzynie-Koźlu. Zwycięzcą wyścigu na dystansie 5 kilometrów został Krzysztof Krzemień z Makowa.Najszybszym zawodnikiem na trasie dwukrotnie dłuższej został Adam Jamiński z Tychów. Najszybszą z pań była Lilianna Milińska z Niemodlina, a kolejne miejsca na podium zajęły Ewa Śmigielska ze Strzelec Opolskich i Alicja Kościelny z Warszawy. Niestety nie wszyscy mogli stanąć na starcie biegu, mimo opłaconej w terminie opłaty startowej oraz spełnieniu innych postanowień regulaminu.

Nie jest naszym zamiarem pastwienie się nad organizatorem, którym był MOSiR Kędzierzyn-Koźle, ale dawno nie widzieliśmy takiej niekompetencji funkcyjnych pracowników tej instytucji. Bo szeregowi pracownicy MOSiR jak zwykle stanęli na wysokości zadania, mimo że pracowali nie za pieniądze a za „godziny do wybrania”.

Podczas biegu zorganizowano konkurs na najlepszą strefę kibica.  W ocenie biegaczy, którzy głosowali na poszczególne strefy zwyciężyła strefa PARKrunu. Dlaczego? Podobno wygrała różnicą dwóch głosów. Spuśćmy na to zasłonę milczenia.

WuEs

 

  1. Adam
    | ID: e1ed5b7c | #1

    Ale żałosny artykuł…

Komentarze są zamknięte