Kłopoty w dystrybucją biletów na mecz Polska – Kanada w opolskim „Okrąglaku”!

Zastępca Naczelnego

Jak poinformowali nas czytelnicy są spore kłopoty z zakupem biletów na mecz siatkówki pomiędzy Polską a Kanadą, który zaplanowany został na 21 maja w opolskim Okrąglaku. Sprzedaż rozpoczęła się 30 kwietnia br, a już wczoraj czytelnicy telefonicznie poinformowali nas, że biletów na to wydarzenie nie można kupić.Dodać należy, że sprzedaż biletów była prowadzona przez Agencję Eskander mieszczącą się w Opolu przy ulicy Malczewskiego 3/1, poprzez stronę internetową www.kulturairozrywka.pl. Ze strony internetowej spisaliśmy numer telefonów i…
– W pierwszej turze dostaliśmy do sprzedaży 1.400 biletów. Mieliśmy bardzo dużo chętnych i stąd na dzień dzisiejszy pierwsza pula już się wyczerpała – usłyszeliśmy tuż po godzinie 8.00 od Marka Owsińskiego pracownika Agencji Eskanser. Ten skierował nas, podając numer telefonu 600 339 265, do pana Krzysztofa Kozioła, który po chwili oddzwonił i oświadczył, że w tej sprawie nie ma co wyjaśniać, bo bilety po prostu się sprzedały. Zapytałem także wyraźnie zdenerwowanego pana Krzysztofa czy reprezentowana przez niego firma wzięła udział w jakimś postępowaniu, np. przetargowym na dystrybucję biletów. – Odmawiam odpowiedzi na to pytanie – syknął do słuchawki pan Krzysztof. Nie było między nami „chemii” więc konwersację uznałem za zakończoną.

W międzyczasie skontaktowałem się również z rzecznikiem prasowym urzędu miasta Opola Katarzyną Oborską Marciniak, której opowiedziałem o kłopotach z dystrybucją biletów na mecz Polska-Kanada. Pani Katarzyna obiecała, że postara się wyjaśnić sprawę. I słowa dotrzymała.

 – Przed chwilą rozmawiałam z prezesem Okręgowego Związku Piłki Siatkowej w Opolu Waldemarem Kobienią (organizatorem wydarzenia jest Polski Związek Piłki Siatkowej – dop.aut), który poinformował mnie, że 1.400 biletów, w bardzo dobrej cenie 30 zł, rozeszło się bardzo szybko. Jeżeli jakieś bilety zostaną i zostaną zwrócone przez sponsorów, to będą one dostępne w sprzedaży od 7 maja – poinformowała naszą redakcję Katarzyna Oborska Marciniak.

Mój komentarz:

W tym momencie warto wspomnieć, że opolski Okrąglak może pomieścić ponad 4 tyś kibiców. Sponsorzy to oczywiście ważna rzecz. A kibice? Właściwie to są mało potrzebni, bo generują tylko koszta i jeszcze trzeba po nich posprzątać.

Wiktor Sobierajski

Komentarze są zamknięte