Dariusz Gusta Szprotawskie Wodociągi i Kanalizacja sp. z.o.o: będę żądał zwrotu pieniędzy od Instytutu Badań Marki sp. z.o.o. Czuję się oszukany!

Zastępca Naczelnego

Prezes Dariusz Gusta: – Czuję się oszukany przez Instytut Badań Marki z Sosnowca.

Podczas naszego pobytu w Szprotawie w woj. lubuskim spotkaliśmy się między innymi z prezesem Szprotawskicch Wodociągów i Kanalizacji Dariuszem Gustą. Tematem spotkania był INSTYTUT BADAŃ MARKI sp.z.o.o, który uchonorował tę szprotawską instytucję Laurem Społecznego Zaufania, chociaż pan prezes o to nie zabiegał.

 – Cała sprawa zaczęła się od telefonu z gratulacjami od IBM Sosnowiec sp.z.o.o., że zostaliśmy nominowani do tego „wyróżnienia”. Poinformowano nas także, że wszystko będzie dostępne w internecie. Nie poinformowano nas kto nominował Szprotawskie Wodociągi i Kanalizację sp.z.o.o do Lauru, ale po jakimś czasie otrzymaliśmy certyfikat i fakturę na około 500 zł – mówił nam prezes Szprotawskich Wodociągów i Kanalizacji Dariusz Gusta. – Ja nie potrzebuję żadnych laurów, bowiem nasza praca świadczy o moich kompetencjach oraz o kompetencjach całej załogi naszej firmy.

 – To był nasz błąd, bo dzisiaj mam wiedzę na temat INSTYTUTU BADAŃ MARKI sp. z.o.o. Poprosiłem

INSTYTUT o wyjaśnienia, po tym jak w prasie lokalnej i regionalnej ukazały się niepochlebne artykuły na temat sosnowieckiej firmy. Dzisiaj czujemy się oszukani przez IBM sp z.o.o, a wyjaśnienia otrzymane od IBM na temat ich działalności są mało wiarygodne i mnie nie satysfakcjonują. Obecnie w spółce jest „gorący czas”, związany z wejściem w życie nowych przepisów. Jak to się skończy, to na pewno odeślę i ten certyfikat i zażądam zwrotu pieniędzy – mówił nam podczas spotkania prezes SWiK sp. z.o.o Dariusz Gusta.

– Chętnie także będę świadkiem w sprawie sądowej, którą wytoczył Pańskiej redakcji IBM Sosnowiec – dodał. Warto dodać, że na ścianach gabinetu pana prezesa Gusty jak również w sekretariacie firmy nigdzie nie znaleźliśmy „niezwykle prestiżowego” certyfikatu za ok. 500 zł.

 

Tekst i foto: Wiktor Sobierajski

Komentarze są zamknięte