Opole: Grzegorz Wilk w sobotę na Walentynki

Zastępca Naczelnego

Zapraszamy na wyjątkowy koncert z okazji Święta Zakochanych! W sobotę, 17 lutego o godz. 17:00 na opolskim Rynku wystąpi Grzegorz Wilk.Znany jako solista oratoriów Piotra Rubika śpiewał w największych salach USA i Kanady. Współpracował m.in. z Leszkiem Możdzerem, Włodzimierzem Korczem i Jackiem Cyganem. Wokalista popularnego programu rozrywkowego „Jaka to Melodia”.

W trakcie wydarzenia wiele konkursów i wyjątkowych nagród. Wśród nich zatankowany samochód na weekend ufundowany przez grupę SEAT Lellek Opole. Idealny prezent na romantyczny wyjazd we dwoje.

Ale to nie koniec atrakcji! Od 14 lutego na opolskim Rynku pojawi się świetlna instalacja „Zakochani w Opolu”. Ta niecodzienna i wyjątkowa aranżacja, to uchwyceni w miłosnych scenach bohaterowie najsłynniejszych filmów takich jak Titanic czy Dirty Dancing. Serce utworzone z świetlnych postaci będzie tłem do „ławeczki zakochanych” – idealnego miejsca do wykonania miłosnych fotografii. Instalacja dostępna będzie do niedzieli 18 lutego. Na opolskim Rynku pojawią się również lubiane przez wszystkich Food Trucki Wintydż z pysznymi napojami oraz Patati Patata z kuchnią francuską.

Zapraszamy! UM Opole

Komentarze są zamknięte