Maciej Krogulski: kryzys sueski

Zastępca Naczelnego1

Dzisiaj, w sobotę, 3 lutego o godzinie 17:30 czasu polskiego Telewizja Republika wyemituje kolejny felieton z cyklu „Otwartym tekstem”. Tematem odcinka będzie BUSINESS HOLOCAUST.  Wywiadu pani red. Ewie Stankiewicz udzieli wybitny dziennikarzy śledczy – red. Witold Gadowski.

Mimo to, w wywiadzie zabraknie zdefiniowania sedna problemu najnowszej draki.  Jest nim mianowicie całkowita kompromitacja CIA oraz Mossadu, które nie zdołały osłonić interesów USA i Izraela przed agenturą wpływu Federacji Rosyjskiej, która stoi za tą prowokacją. Przez ponad rok swojej prezydentury, Trump nie zdołał dokonać skutecznych czystek w swoich służbach specjalnych.

Izrael natomiast nie wyciągnął dotychczas prawidłowych wniosków z kryzysu sueskiego 1956 roku, w zakresie oceny zagrożeń dla swoich strategicznych interesów. Po 1939 roku Polska nigdy nie odzyskała niepodległości.
Jednak to polscy obywatele utworzyli w 1947 roku państwo Izrael.  Chociaż od początku swojego istnienia Izrael jest państwem niepodległym, w ciągu tych 70 lat, przez ani jeden dzień, żaden jego mieszkaniec nie mógł czuć się bezpiecznie. Może warto zastanowić się nad przyczynami tej koincydencji.

Na tym tle przed Polakami jawią się trzy pilne cele:

– odzyskanie niepodległości, m.in. poprzez eliminację sowieckiej agentury wpływu we wszystkich obszarach życia państwa (lustracja, dekomunizacja, itd.)
– reforma instytucjonalna wolnego już państwa
– pozyskanie broni jądrowej oraz środków jej przenoszenia

Maciej Krogulski
[email protected]
511 183 991

 1. Zajączkowski
  | ID: b44fe007 | #1

  Panie Krogulski wyjaśni pan jaki interes ma Rosja prowokując dzisiejszą sytuację?
  Czy to Rosja wysmażyła Polsce Ustawę Odszkodowawczą 447?
  CIA i Mossad kompromitują się na każdym kroku
  Może wpierw usuńmy agenturę amerykańsko- żydowską?
  Chyba, że uważa pan za normalne, że ambasada obcego państwa życzy sobie wpływu na ustawy, które zatwierdza Sejm RP?

  polecam prof Nowaka:

  https://www.youtube.com/watch?v=zolP1-myJf0&feature=youtu.be

Komentarze są zamknięte