Czas na Internetowe Rewolucje w częstochowskich firmach! Będą też w Opolu

Autor Obywatelski

O tak wygodnym i skutecznym wsparciu przedsiębiorcy mogli do tej pory jedynie pomarzyć. Teraz, Doradcy Internetowych Rewolucji przyjadą do Twojej firmy, by w wyznaczonym przez Ciebie terminie, omówić dotychczasowe działania Twojej marki w internecie. I wspólnie z Tobą ułożą plan działania, by jeszcze lepiej wykorzystać jego możliwości do rozwoju Twojego biznesu. Dzięki zaangażowaniu Google udział w projekcie jest bezpłatny, Google napędza polskie sukcesy. Celem Internetowych Rewolucji jest wspieranie polskich MŚP w poznawaniu oraz wdrażaniu narzędzi i rozwiązań internetowych. Tegoroczna edycja zapewnia przedsiębiorcom wsparcie w postaci bezpłatnych konsultacji z doradcami Internetowych Rewolucji. Wymiernym efektem ze spotkania z doradcą jest zdefiniowanie indywidualnego planu działania firmy w internecie. Spodziewane efekty konsultacji to m.in. lepsza prezentacja firmy w internecie i w mediach społecznościowych, poprawienie widoczności firmy
w wyszukiwarce internetowej, skuteczniejsze docieranie do klientów w okolicy, którzy korzystają z urządzeń mobilnych.
Każdy może skorzystać 
Wsparcie przemyślane jest tak, by mógł z niego skorzystać każdy przedsiębiorca, bez względu na stopień wiedzy o internecie czy dotychczasowe doświadczenia. Przydatną wiedzę zyskają zarówno ci, którzy nie mają nawet swojej strony internetowej, jak i ci, którzy wykorzystują na co dzień zaawansowane narzędzia internetowe. Dzięki pomocy doradców Internetowych Rewolucji przedsiębiorcy będą w stanie nie tylko wprowadzić nowe rozwiązania internetowe w swojej działalności, ale przede wszystkim zrobić to świadomie i w optymalny dla swoich potrzeb sposób. Dla niektórych firm może to oznaczać zbudowanie obecności
w internecie i wykorzystywanie jej w kontakcie z obecnymi klientami, inne z kolei mogą zaprojektować stronę mobilną, wdrożyć sprzedaż online czy zacząć wykorzystywać internet do promocji i sprzedaży za granicą.
Wystarczy kliknąć…
Cała procedura jest bardzo prosta – aby wziąć udział w programie wystarczy wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy na stronie g.co/InternetoweRewolucjeDlaFirm. Z zarejestrowanymi przedsiębiorcami będą się kontaktować dedykowani doradcy z właściwego regionu, aby umówić się na spotkanie w siedzibie firmy, od którego rozpocznie się wsparcie w opracowywaniu i wdrażaniu rozwiązań i narzędzi internetowych. Co ważne, na samym planie się nie kończy – doradcy będą także dostępni dla firm w razie pytań lub wątpliwości na etapie wdrażania kolejnych rozwiązań.

We współpracy ze Związkiem Przedsiębiorców i Pracodawców, partnerem projektu, Google chce do końca 2017 roku zaangażować w program 10 000 firm.

Przydatne linki:
Strona projektu: g.co/InternetoweRewolucjeDlaFirm
Post promujący projekt: https://www.facebook.com/zpp4czestochowa/posts/1954874921399517

oprac W.S

Komentarze są zamknięte