I znowu o MOSiR Kędzierzyn-Koźle i jej dyrekcji. Chaos i zamieszanie w… saunie

Autor Obywatelski1

Witam,
pozwoliłem sobie do Pana napisać i w załączniku okazać list, który zostanie w tygodniu przekazany Pani Dyrektor MOSiR w Kędzierzynie – Koźlu i do wiadomości Pani Prezydent Pani Nowosielskiej. Pod listem zostaną zbierane podpisy. Serdecznie Pana zapraszamy również do odwiedzenia sauny na obiekcie Kuźniczka (w niedzielę i środę od godz

. 15 ( REMONT TRWAŁ 1.6 ROKU !! ) zobaczył i wysłuchał opinii jakie to niespodzianki zgotowała Nam Pani Dyrektor
pozdrawiam
Leszek Drozdowski

Oto treść listu (pisownia oryginalna): Kędzierzyn – Koźle 25.06.2017 r.

Pani Zenona Kuś
Dyrektor
Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
w Kędzierzynie – Koźlu

Jako użytkownicy sauny na obiektach działających pod Pani zarządzaniem na terenie miasta Kędzierzyn – Koźle, zwracamy się z prośbą o zaniechanie pomysłu rozdzielania funkcjonowania obiektu na dwie tury. I tura od 15 do 18 godziny, a następnie od 18 do 21.
Decyzja taka spowoduje tylko chaos i zamieszanie.
Z obiektów należących do MOSiR Kędzierzyn – Koźle korzystają w głównej mierze mieszkańcy miasta i okolic, którzy winni być zadowoleni z ich użytkowania, a Pani decyzje nie będą temu sprzyjać.


To właśnie dotychczasowa forma sprawia, że elastycznych godziny otwarcia sprawia, że każdy uczestnik w dogodnym dla siebie czasie może korzystać z obiektu i jest z niego zadowolony.
Większość z nas to osoby pracujące i niejednokrotnie bezpośrednio po pracy udajemy się na obiekty co nie rzadko jest w godzinach 16 – 17. Trudno sobie wyobrazić by wejść o godz. 17 b a wyjść z sauny o godz. 18 kiedy to miałby się zaczynać się II tura. Powinna Pani na uwadze to, że nie wszyscy mieszkamy obok obiektów należących do MOSiR i dlatego tak układamy swój plan dnia, żeby w dowolnej godzinie wejść do sauny.
Zgadzamy się z Panią Dyrektor, że saunowanie winno trwać nie dłużej niż trzy godziny i co do tego winna być kontrola.
Kolejną sprawą, którą podnosimy to jest pozostawienie godzin otwarcia sauny w niedzielę od godz. 10 13 dla mężczyzn i od 15 do 20 dla kobiet na obiekcie Pływalni. Od wielu lat korzystamy z tych godzin otwarcia. Nie sprawiają one żadnego kłopotu dla funkcjonowania obiektu jak i personelu go obsługującego.
Co do Pani argumentów zniesienia porannych godzin otwarcia, zę w tym czasie będą mogły za dodatkową odpłatność, korzystać z saunowania rodziny z dziećmi bezzasadny, albowiem na obiekcie Kuźniczka istnieje taka możliwość w soboty i niedziele.
Ponadto z informacji w mediach wynika, iż od grudnia 2017r. ma być otwarty obiekt OK.-KO, na którym ma się znajdować kompleks saun ogólnie dostępnych – również dla rodzin z dziećmi.

Prosimy Panią aby nie niszczyła Pani tego co dobrze działa, funkcjonuje przez lata i wszyscy jako użytkownicy jesteśmy z tego bardzo zadowoleni.

Z poważaniem

– do wiadomości Pani Prezydent Miasta Kędzierzyn – Koźle Sabina Nowosielska
– a/a

P.S: Czyli w najbliższą środę idę do nowoczesnej, na europejskim standardzie sauny.

W.S

  1. Wisław
    | ID: d98103d1 | #1

    Panie Drozdowski, remont trwał długo, bo tyle trwać musiał (dochodzenie odszkodowawcze, przetargi, plany, remont i opóźnienia wykonawcy, za które zapewne zapłacił kary). Ale do rzeczy… to właśnie ekipa tych leśnych dziadków, którzy najgłośniej protestują doprowadziła wielokrotnie do awarii pieca i w końcu do pożaru. Wie o tym każdy, kto bywa na stadionie. Notoryczne zalewanie pieca litrami wody, byleby było maksymalnie gorąco…głupie zabawy starych chłopów. Siedzieliście w opaskach na uszy, bo tak paliło, a teraz jeszcze nie pasują wam zmiany. Jestem pierwszą osobą, która zwolniłaby Panią Kuś, ale muszą być jakieś zmiany, bo znów coś „zbroicie”. Pierwszą było przeniesienie sterowników i alarmów do recepcji, a teraz zmiany godzin… i bardzo dobrze, choć pewnie obsługa będzie średnio zadowolona. Mam nadzieję, że ukrócą wasze harce.

Komentarze są zamknięte