OPOLE WYRÓŻNIONE PRZEZ „FINANCIAL TIMES”

Autor Obywatelski

Opole znalazło się w grupie piętnastu polskich miast, które mają najlepszą strategię przyciągania Bezpośrednich Inwestycji Zagranicznych. Tak wynika z najnowszego rankingu Polskie miasta przyszłości – edycja 2017/18 przygotowanego przez fDiMagazine, który wydawany jest przez grupę „Financial Times Ltd.”

To wielkie wyróżnienie dla Opola, które oferuje szczególnie przyjazne środowisko dla prowadzenia i rozwoju biznesu. Wyjątkowe możliwości będące podstawą sukcesu firm działających na terenie miasta wynikają z kilku kluczowych czynników. Są to między innymi: doskonałej jakości infrastruktura, świetnie wykształceni mieszkańcy, spójny i atrakcyjny system zachęt dla nowych inwestycji, intensywna i ścisła współpraca
opolskich uczelni z biznesem. I ostatni, ale nie mniej ważny punkt: to wielkie wsparcie dla naszych inwestorów które świadczy Biuro Obsługi Inwestorów podczas całego procesu przeprowadzanej inwestycji. Strategiczne podejście do kwestii tworzenia warunków dla rozwoju biznesu opieramy na założeniu wspomagania branż kluczowych dla miasta i regionu.

za www.investinopole.pl

oprac. W.S

Komentarze są zamknięte