Kędzierzyn-Koźle: Beata Malajka pokieruje Powiatowym Centrum Usług Wspólnych w Kędzierzynie-Koźlu

Autor Obywatelski

Wygrała konkurs getattachmid17862mpid5min1uid703538a700f8117cna to stanowisko pokonując siedmiu innych kandydatów. Najlepiej wypadła na teście, a później także przed komisją konkursową. Jednostka rozpocznie funkcjonowanie od nowego roku, ale jej organizacją dyrektor Beata Malajka zajmie się 1 grudnia.
Centrum przyniesie realne oszczędności, tworzone jest na bazie Powiatowego Zespołu Oświaty. Będzie pełnić nadzór nad jednostkami podległymi starostwu poprzez prowadzenie spraw finansowo-administracyjnych. To oznacza więc nie tylko oszczędności, ale i lepszy nadzór oraz samą organizację pracy starostwa powiatowego.

Beata Malajka swoją ścieżkę zawodową rozpoczęła w 1989 roku, w Urzędzie Miasta Kędzierzyna-Koźla, w Wydziale Budżetowo-Gospodarczym. Ostatnio była dyrektorem Miejskiego Ośrodka Kultury, a także prezesem Spółdzielni Mieszkaniowej w Brzegu. Skończyła Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu na wydziale zarządzania, informatyki i finansów, gdzie odbyła magisterskie studia menedżerskie MBA, a także Akademię Leona Koźmińskiego w Warszawie, gdzie zdobyła specjalność z zakresu psychologii biznesu dla menedżerów. Skończyła też Politechnikę Opolską, na której obroniła pracę magisterską z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem.

Adam Lecibil

Starostwo Powiatowe w Kędzierzynie-Koźlu

Komentarze są zamknięte