Katarzyna Czochara za Sławomira Kłosowskiego

Autor Obywatelski2

Prezes PiS Jarospobrane-1ław Kaczyński zdecydował o odwołaniu dotychczasowych szefów partyjnych struktur w kilku okręgach – m.in. nowosądeckim, toruńskim, łódzkim i opolskim; podzielony zostały okręg wrocławski – dowiedziała się PAP w kierownictwie partii.Struktura PiS w kraju to okręgi, które obecnie dostosowane są do okręgów wyborczych w wyborach do Sejmu, których jest 41. Według informacji uzyskanych przez PAP odwołani zostali: senator Stanisław Kogut, dotychczas szef okręgu nowosądeckiego; Jan Krzysztof Ardanowski, który kierował okręgiem toruńskim; Beata Mateusiak-Pielucha, dotąd szefowa okręgu łódzkiego; europoseł Edward Czesak, kierujący dotychczas okręgiem tarnowskim oraz Sławomir Kłosowski, który był szefem okręgu opolskiego.

Teraz okręgami tymi pokierują: nowosądeckim – wiceminister finansztoktkqturbxy81mdiznmq4zwm4nte1mwfjowi0zjk1njk5zjlkmdrhny5qcgvnk5udahzncgdnbactbc0dfm0bvjuh2tivchvsc2ntcy9nrefflze0mgixy2zln2ywywm1mmvkyzaxmgq3mdk3ogu4ngjllnbuzwdcaaów Wiesław Janczyk, toruńskim – Marzenna Drab, łódzkim – Joanna Kopcińska, tarnowskim – Włodzimierz Bernacki, opolskim – posłanka Katarzyna Czochara. Ponadto dotychczasowy okręg wrocławski został podzielony na trzy części. Okręgiem legnickim pokieruje nadzorujący dotąd okręg wrocławski minister w kancelarii premiera Adam Lipiński, wałbrzyskim – minister edukacji Anna Zalewska, natomiast strukturami wrocławskimi – poseł Piotr Babiarz.

W połowie listopada odbędą się wybory szefów okręgów w całym kraju. Według rozmówcy PAP intencją władz partii jest, by osoby, którym powierzono kierowanie tymi kilkoma okręgami, w których odwołano dotychczasowych pełnomocników, szefowały tam również po wyborach.

źródło: PAP

oprac W.S

 1. wielbicielka prezesa
  | ID: dba5e7b7 | #1

  Znak, że PIS się zwija!
  Brawo.
  Niebawem zmieszczą się w jednej, ukochanej budce telefonicznej pani Czochary:)

  Zdrajcy zawsze tak kończą….

  Jabłonowski jak zawsze dobrze o PiS, polecam:

  https://www.youtube.com/watch?v=kiptoxMepXQ

 2. wielbicielka prezesa
  | ID: d1f75fd0 | #2

  Doskonały artykuł posła Sanockiego.

  https://marucha.wordpress.com/2016/10/29/glupota-i-brak-zasad/#more-61021

  Kończący się słowami
  „I w tej sytuacji, kiedy na Ukrainie buduje się pomniki mordercom polskich dzieci, kiedy młode pokolenie tego narodu zostaje poddane nacjonalistycznej indoktrynacji, kiedy Polska nie jest zaproszona do negocjacji w Mińsku, polskiemu Sejmowi podrzucany jest taki tekst uchwały.
  Przyjęcie tego typu stanowiska przez sejmowe partie to nie tylko uderzenie w naszą godność, naplucie w twarz kresowiakom, którzy głosowali na PiS, zlekceważenie ofiar ukraińskich nacjonalistów, ale to także uderzenie w polskie interesy.
  W tej sytuacji musiałem wystąpić przeciwko tej uchwale. Mam nadzieję, że wyborcy akceptują moje stanowisko.”

  Chodzi o Deklarację Pamięci i Solidarności z Ukrainą.
  Panie posle Sanocki, a myśli Pan, że taki demon intelektu jak pani Czochara i inni rozumieją nad czym głosowali?
  Toć, pan prezes kazał podnieść łapki, więc podnieśli i zagłosowali.
  Tak samo było z CETA
  chociaż pan Jaki odgrażał się, że nie zagłosuje:-)
  …no i nie zagłosował, zwiał z z Parlamentu!
  Tak jest ze wszystkim, czego się PIS nie dotknie.

Komentarze są zamknięte