Wojsko bije policję

Autor Obywatelski5

Dowódca Generalnyyrgktkpturbxy8zztaxyzljmty0ytu3nzk1odzlytllmgq5nzy4ndq4my5qcgetlqmai80d5c0cmjmfzqmuzqg8lqfzmi9wdwxzy21zl01eqv8vmtqwyjfjzmu3zjbhyzuyzwrjmdewzdcwotc4ztg0ymuucg5namia Rodzajów Sił Zbrojnych podjął decyzję, by wszcząć procedurę usunięcia ze służby wojskowej trzech oficerów, którzy wdali się w bójkę z policjantami w jednym z hoteli w Giżycku – poinformował rzecznik Dowództwa ppłk Szczepan Głuszczak. Żołnierze w nocy dotkliwie pobili policjantów, którzy przybyli do hotelu, aby uspokoić awanturujących się oficerów.Dodał, że na razie dowódca 15. Giżyckiej Dywizji Zmechanizowanej, w których służą, podjął decyzję o odsunięciu tych żołnierzy od wykonywania obowiązków służbowych.

Głuszczak zaznaczył, że DG RSZ czeka jeszcze na szczegóły sprawy. – Jesteśmy całkowicie przeciwni tego typu negatywnym zachowaniom. Mamy nadzieję, że sprawa zostanie szybko wyjaśniona, bo szybka i zdecydowana reakcja musi być tutaj podjęta – ocenił.

Jak poinformowała rzeczniczka warmińsko-mazurskiej policji Izabela Niedźwiedzka-Pardela, wczoraj późnym wieczorem policja została wezwana przez obsługę jednego z giżyckich hoteli z powodu kilku mężczyzn, którzy obrażali pracowników i zakłócali porządek.

Jak mówiła, na miejsce wysłano dwa patrole, które podjęły interwencję wobec trzech gości hotelowych. – Mężczyźni nie chcieli poddać się wydawanym im poleceniom, wyzywali funkcjonariuszy, grozili im pozbawieniem życia i naruszyli ich nietykalność cielesną – stwierdziła.

Według rzeczniczki podczas tej szarpaniny trzech policjantów odniosło obrażenia i trafiło do szpitala. Jeden z poszkodowanych funkcjonariuszy ma uraz jamy brzusznej, pęknięto żebro i podejrzenie uszkodzenia śledziony. U dwóch pozostałych stwierdzono urazy i stłuczenia kończyn.

 1. Jarpako
  | ID: 74242709 | #1

  Bardzo dobrze nareszcie ktoś milicjantom spuścił manto. Tacy własnie oficerowie powinni zostać w wojsku, a milicjantów wyrzucić za nieudolność. Polecenia mogli sobie wydawać przy wykroczeniu lub przestępstwie . Ale niedouczeni milicjanci nie wiedzieli, że hotel jest prywatny (nie jest miejscem publicznym), a ubliżanie jest ścigane na wniosek lub z powództwa cywilnego. Brońmy oficerów bo milicja jest przeciwko narodowi.

 2. someone
  | ID: 6cbe397d | #2

  Klepac maski POlicjantom…Po/Milicja na tyle sie rozzuchwalila, ze nie oddaje juz honorow widezac umundorowanego oficera wojska…Sam widzialem, jak Psiarnia nie salutowala wloskiemu generalowi attache wojskowemu w Polsce…A protokol dyplomatyczny to psy zjadly??? Uczyc psiarnie klapeniam masek szacunku dla munduru wojskowego…Psiarnia jest odwazna w biciu bebronnych inwalidow, kobiet i dzieci… Klepac maski PO/Milicji

 3. someone
  | ID: 6cbe397d | #3

  Klepac maski PO/milicji, ktorzy sa odwazni z palami w biciu kobiet, dzieci, starcow i niepelnosprawnych. Wiecej takich akcji! Uczyc psiarnie szacunku dla oficrow wojskowych!

 4. Vegelo
  | ID: b40a7987 | #4

  To za te mandaty

 5. Kibic
  | ID: fb3db9b5 | #5

  a więc sami patryjoci z Odry na portalu

Komentarze są zamknięte