MOSiR Opole: dmuchany tor przeszkód

Autor Obywatelski

Dmuchaniec-1-720x340MOSiR Opole przygotował kolejną fantastyczną atrakcje na Basenie Letnim Błękitna Fala przy Placu Róż w Opolu. Udostępniamy dmuchany tor przeszkód, by zabawa była jeszcze wspanialsza i weselsza –  czytamy na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Opolu.
Przypominamy jednak, przede wszystkim o BEZPIECZEŃSTWIE użytkowania, dlatego przed wejściem należy zapoznać się z REGULAMINEM w celu bezpiecznej zabawy. Oto najistotniejsze wyjątki z regulaminu czyli czego nie wolno.Podczas korzystania z zestawu, obowiązuje bezwzględny zakaz:
– wkładania nadgarstków lub stóp pomiędzy uchwyty, paski i stalowe pierścienie,
– skakania, w szczególności na głowę,
– pływania, stania lub wspinania się znajdując się pod innym użytkownikiem,
– obciążania zestawu w jednym miejscu ciężarem większym niż 136 kg (np. wspinanie się na zestaw z drugą osobą na plecach),
– wykonywania salt,
– wpływania pod zestaw,
– używania przedmiotów stanowiących zagrożenie dla pozostałych użytkowników oraz samego zestawu, w tym wszelkiego rodzaju pierścionków, bransoletek, zegarków, itp.
Korzystający z zestawu ma obowiązek stosowania się do poleceń ratownika, mających na celu zagwarantowanie bezpieczeństwa użytkownikom zestawu oraz zapewnienie dostępu do zestawu dozwolonej liczbie chętnych.
Na co jeszcze należy zwrócić uwagę przy korzystaniu w „dmuchańca”? Należy upewnić się że miejsce w którym zamierzamy zejść z produktu wolne jest od innych użytkowników. Nie należy kontynuować korzystania z zestawu, gdy odczuwalne są skutki zmęczenia. Należy być ostrożnym i zachowywać zasady zdrowego rozsądku.

oprac: Wiktor Sobierajski

Komentarze są zamknięte