OZPS Opole: Waldemar Kobienia nadal sternikiem związku

Autor Obywatelski

Jak dowiedziało się wwIMG_0120-510x340w.ngopole.pl Waldemar Kobienia w dalszym ciągu będzie kierował Opolskim Związkiem Piłki Siatkowej. Jednakże wyniki wyborów wyraźnie wskazują, że wybór nastąpił raczej z konieczności niż z rozsądku, bo działacze klubowi dość głośno wyrażali swoje niezadowolenie z działalności ustępującego prezesa.

W bezpośrednim głosowaniu Waldemar Kobienia uzyskał 18 głosów a Andrzej Gąsior, znany trener siatkówki z Kędzierzyna-Koźla 17. Warto dodać, że Gąsior zdecydował się na start w wyborach w ostatniej chwili i nie prowadził żadnej kampanii. Natomiast Waldemar Kobienia na temat swojego programu na kolejną kadencję mówił krótko i bardzo oszczędnie dozując informację: – Mój program znacie. Trzeci kandydat Jan Baniak odpadł z rywalizacji we wcześniejszym głosowaniu. Wiceprezesem ds. organizacyjnych został Przemysław Cygler a wiceprezesem ds. szkoleniowych Roman Palacz.

Warto dodać, że Waldemar Kobienia jest także członkiem nowych władz Polskiego Związku Piłki Siatkowej w Warszawie. Zajmuje się także przygotowywaniem hal sportowych do rozgrywek Ligi Światowej. (rozkładanie podłoża teraflex).

W.S

Komentarze są zamknięte