Jedyną „winą” jest mówienie prawdy o ideologii gender i zagrożeniach rodziny.

Autor Obywatelski

Sz. P. Tomcardinal-antonio-canizares-640x480_1asz Kwiatek. Szanowni Państwo. Bezzasadne doniesienia do prokuratury (która jednak z mocy prawa musi się zająć sprawą), szykany ze strony różnych grup politycznych, próby potępienia przez parlament – to wszystko spotyka właśnie hiszpańskiego kardynała Walencji ks. Antonio Cañizaresa, którego jedyną „winą” jest mówienie prawdy o ideologii gender i zagrożeniach rodziny. (na zdjęciu ks.Antonio Cañizares)
Sprzeciwiamy się takiemu atakowi na Księdza Kardynała. Podpisujmy petycję w jego obronie:
http://www.citizengo.org/pl/sc/35123-nie-dla-cenzurowania-kardynala
13 maja br. ksiądz kardynał Antonio Cañizares, arcybiskup Walencji (Hiszpania) wygłosił homilię, której fragment cytuję: 

„Obowiązuje nas prawo, które stoi w sprzeczności z rodziną, a działania sił politycznych i społecznych, w tym ruchów gejowskich oraz radykalnego feminizmu, forsują podstępnie ideologię gender. Sytuacja jest poważna i będzie miała skutki społeczne w przyszłości, może bowiem uderzyć w trwałość małżeństw i rodzinę.”

Po tych słowach rozpoczęła się fala nienawiści skierowana w osobę Księdza Kardynała. Nie możemy milczeć. Dlatego podpisujmy petycję. Wysyłamy jednocześnie wiadomości e-mail do kierującego regionem Walencji Joana Ribó oraz do rzeczników prasowych grup politycznych. Współpracownicy CitizenGO w Hiszpanii zorganizowali w czwartek demonstrację w obronie Księdza Kardynała. (http://www.citizengo.org/pl/sc/35123-nie-dla-cenzurowania-kardynala) Podpisując petycję stajemy nie tylko w obronie kard. Cañizaresa, ale też w obronie wolności wypowiedzi, wolności mówienia prawdy i wolności religijnej. Pozdrawiam serdecznie i łączę wyrazy szacunku,

Magdalena Korzekwa-Kaliszuk
Dyrektor Kampanii CitizenGO Polska

P.S. Osobom szczególnie zainteresowanym działalnością społeczną i posługującym się płynnie językiem angielskim, chciałabym przekazać informację o szkoleniu, którego współorganizatorem jest CitizenGO: https://www.eventbrite.com/e/citizengo-summer-school-international-school-of-fundraising-tickets-25276610021.

Redakcja ngopole.pl podpisuje się pod petycją w sprawie księdza  Cañizaresa. Wolność słowa jest dla nas sprawą najważniejszą

Komentarze są zamknięte