Pięciu policjan
tów otrzyma po dwa tys. zł nagrody od wojewody dolnośląskiego za ujęcie Pawła R. sprawcy podłożenia bomby w autobusie we Wrocławiu. Do zatrzymania doszło po pięciu dniach śledztwa i działań operacyjnych policji.Jak poinformował w środę na konferencji prasowej wojewoda dolnośląski Paweł Hreniak, nagrodzeni policjanci to funkcjonariusze pionu operacyjnego i z tego powodu muszą zachować anonimowość.
Komendant wojewódzki policji inspektor Arkadiusz Golanowski wyjaśnił, że nagrodzeni zostali funkcjonariusze, którzy bezpośrednio przyczynili się do ustalenia personaliów podejrzanego i późniejszego jego zatrzymania.
/pap/ foto: M. Kulczyński

Nagroda Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich za najlepszy artykuł

„Komendant wojewódzki policji inspektor Arkadiusz Golanowski wyjaśnił, że nagrodzeni zostali funkcjonariusze,”
Może pan komendant wyjasni sprawę morderstwa, którego dopuścili się jego podwładni ?!
Oto robota waszych zuchów:
https://d-pt.ppstatic.pl/k/r/1/86/42/573ad7d446d50_p.jpg?1463735715
zatłukli człowieka….