Grupa Azoty z opolską Odrą

Autor Obywatelski

Brzeziński, Wysocki i JakiGrupa Azoty ZAK S.A podpisała umowę z klubem piłkarskim Odra Opole. – Polityka firmy jest taka, że nie rozmawiamy o wysokości wsparcia – mówił wiceprezes Grupy Azoty ZAK S.A. tuż po podpisaniu umowy.
Prezes Brzeziński, który podczas podpisywania porozumienia, reprezentował Grupę Azoty, na wstępie podziękował obecnym na spotkaniu: wiceministrowi sprawiedliwości Patrykowi Jakiemu oraz prezesowi Stowarzyszenia OKS Odra Opole Januszowi Wysockiemu, za pomoc w nawiązaniu współpracy i zapewniał, że jego firma chce być partnerem zaangażowanym w budowę silnego klubu, a także wyraził zadowolenie, że na koniec sezonu może przekazać dobre informacje dla całego teamu Odry Opole.
Minister Patryk Jaki wyjaśnił, że data podpisania porozumienia nie jest przypadkowa, lecz ma między innymi za zadanie wysłać do piłkarzy wyraźny komunikat, że klub jest stabilny i ma stabilną perspektywę. Podkreślił, że Odra Opole, po 22 sezonach w Ekstraklasie, jest ważnym elementem historii polskiej piłki nożnej i jej miejsce jest w rozgrywkach centralnych, a Grupa Azoty, którą udało mu się sprowadzić do Opola dodaje tej wizji wiarygodności.

W.S

Komentarze są zamknięte