Zdzieszowice: O nałogach z Jaryczewskim

Autor Obywatelski

Miejskjaryczewskia i Gminna Biblioteka Publiczna w Zdzieszowicach oraz Ośrodek Profilaktyki i Wspierania Rodziny zapraszają na spotkanie z Krzysztofem Jaryczewskim, które odbędzie się w piątek 22 kwietnia o godzinie 13:00 w czytelni biblioteki. 

Tematem spotkania będzie szeroko rozumiana profilaktyka alkoholowa oraz walka z wszelkiego rodzaju nałogami, w które często wpadają młodzi ludzie. Warto wspomnieć, że muzyk wraz z przyjaciółmi w 2011 roku nagrał płytę pt: „Dopóki masz wybór”, która rozdawana była pod patronatem Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Biura Do Spraw Narkomanii.

 – Pomysł zrodził się stąd, że w tym samym dniu pan Jaryczewski z grupą JARY OZ będzie miał koncert w Zdzieszowicach. Postanowiliśmy wykorzystać to do organizacji spotkania z artystą i wspólnie z Ośrodkiem Profilaktyki i Wspierania Rodziny oraz ze stowarzyszeniem Pszczółka Maja, a konkretnie z panem Łukaszem Gizińskim, postanowiliśmy zorganizować to spotkanie – powiedziała ngopole.pl Anna Maciołek dyrektor biblioteki w Zdzieszowicach. W spotkaniu z Krzysztofem Jaryczewskim weźmie udział młodzież z Zespołu Szkół im Jana Pawła II w Zdzieszowicach.

Podczas spotkana młodzi ludzie będą mieli okazję zapoznać się z bogatym księgozbiorem biblioteki oraz ruchu Anonimowych Alkoholików w Zdzieszowicach, na temat walki z nałogami: narkomanią, alkoholizmem, dopalaczami, zakupoholizmem, uzależnieniem od internetu itp

W imieniu organizatorów zapraszamy na to wydarzenie.

Wiktor Sobierajski

 

Komentarze są zamknięte