Lans czy urojenia gwiazdy?

Niezależna Gazeta Obywatelska2

Magda Gessler Wikipedia.plTym razem „dała czadu” naczelna kuchara TVN. Magda Gessler, bo o niej mowa, po raz kolejny udowodniła, że ciężka choroba psychiczna ciągle u niej postępuje. Tym razem pochwaliła się portalowi plotkarskiemu „pomponik.pl”, że już wkrótce zagra samą siebie w filmie znanego hiszpańskiego reżysera Pedro Aldomovara. Wcześniej twierdziła, że zna się z Madonną oraz że piła szampana w kiblu z Sharon Stone. Mało tego z genialnym hiszpańskim reżyserem zna się podobno od czasów studenckich, kiedy to długo przebywała w Hiszpani. – Jesteśmy w stałym kontakcie z Almodovarem. O filmie nie mogę mówić, zobowiązuje mnie tajemnica. Ale do końca roku nic nie da się zrobić w tej sprawie, bo mamy zapełniony grafik- mówi Jacek Lotycz, agent i przyjaciel restauratorki.

​Urojenia gwiazdy TVN-u zdemaskowała znana dziennikarka Karolina Korwin Piotrowska. – Telefonowaliśmy do Madrytu, do firmy, która zajmuje się dystrybucją filmów Almodovara. Tam powiedziano nam, że reżyser nie zna Magdy Gessler. Jak donosi plotkarskie „Twoje Imperium”, które z kolei skontaktowało się z firmą El Deseo należącą do Pedra Almodovara i jego brata Augustina, nie ma jakichkolwiek relacji łączących Magdę i Pedra.

​Całą sytuację z uśmiechem na twarzy skomentował psychiatra Tomasz Piss: – Osoby znane często wykorzystują swe przyjaźnie, by podkreślić, jak są ważne. Ale kto je sprawdzi, czy to przyjaźń, czy tylko jednorazowe spotkanie na bankiecie? – śmieje się specjalista. A co na to TVN24? No jak to co. „Cała prawda, całą dobę”. Pani Magdo życzę zdrowia i czekam na newsa, że chodziła pani do szkoły podstawowej z Michaelem Jordanem. Tym od koszykówki.

Schizofrenia paranoidalna to rodzaj zaburzenia psychicznego, w którym dominują omamy i urojenia o różnej treści. W Polsce jest to najczęściej rozpoznawany rodzaj schizofrenii – stanowi aż 65 proc. przypadków tej choroby psychicznej. – za www.poradnikzdrowwie.pl

W.S

  1. Anonim
    | ID: 1c39fbfe | #1

    W jej spelunie na Krakowskim Przedmiesciu w Warszawie serwowano alkohol holocie, ktora zniewazala Krzyz Smolenski i modlacych sie pod nim ludzi. To, co Pan opisuje, to nie tylko paranoja – to poczucie bezkarnosci rozzuchwala te czerwona holote, ktora moze opowaiadac ze swojej propagandowej tuby dowolne brednie i lansowac dowolne obrzydliwe grube babsko, czy innego degenerata.

  2. Karol
    | ID: f438b64c | #2

    Zanim się napisze taki artykuł trzeba się doedukować o showbizinesie☺ Teraz to wygląda tak jakby tekst był pisany w oparciu o plotkarskie i w ogole niewiarygodne informacje w celu znieslawienia. Jesli nie ma potwierdzenia u zrodla a sprawa nie jest istotna dla kraju nie publikuje sie domyslow i fantazji.

Komentarze są zamknięte