Zostań sędzią rajdowym!

Niezależna Gazeta Obywatelska

imageInformujemy, że Automobilklub Opolski organizuje BEZPŁATNY kurs sędziowski na sędziego rajdowego dla członków naszego klubu.

Osoby, które przejdą ten kurs będą mogły aktywnie uczestniczyć w organizacji Świątecznego Pucharu Forda, Rajdu Festiwalowego oraz innych imprez samochodowych. Składka członkowska ze względu na zbliżający się koniec roku wynosi 35 złotych a dla osób uczących się 17.50 (normalnie 70 i 35 rocznie).

Członkiem klubu można zostać wypełniając formularz na naszej stronie internetowej oraz dokonując przelewu lub osobiście w siedzibie klubu przy ulicy Wrocławskiej 102. Wszyscy chętni członkowie proszeni są o wysłanie swojego imienia, nazwiska i daty urodzenia na maila [email protected].

Zapraszamy także sędziów naszego klubu posiadających już licencje w celu odświeżenia sobie wiedzy, jak i przedyskutowania powstałych problemów w trakcie organizacji imprez. Jest to bardzo ważne w kontekście przyszłorocznego sezonu 2016

Zapraszamy serdecznie!
Automobilklub Opolski

Wydarzenie na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/775816169208183/

Komentarze są zamknięte