Stick Men w Opolu w ramach Drum Fest [zapowiedź]

Niezależna Gazeta Obywatelska

B2_sm2Niezwykła podróż do świata rocka progresywnego. Wirtuozeria na najwyższym światowym poziomie!
Zapraszamy fanów King Crimson, Petera Gabriela i wielu innych!

STICK MEN – europejska trasa koncertowa, dwa koncerty w Polsce w ramach 24./ Międzynarodowego Festiwalu DRUM FEST.

10.10.2015 Państwowa Szkoła Muzyczna – Opole – godz 19:00
11.10.2015 Zaklęte Rewiry – Wrocław godz 19:00

bilety: http://www.ticketpro.pl/jnp/muzyka/rock-pop/1637290-drum-fest-stick-men-levin-mastelotto-reuter-.html dostępne w punktach Ragtime, Empik, MediaMarkt

ZAPRASZAMY.

Istnieje możliwość zamówienia biletów grupowych, przy których otrzymają Państwo rabat.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani prosimy o kontakt telefoniczny 077 454 66 24 wewn 23 lub w odpowiedzi na adres mailowy: [email protected]

STICK MEN to niepowtarzalne i unikalne trio rockowe. Wykorzystują instrumenty nietypowe, piszą porywającą muzykę, stawiają sobie progrockowe wyzwania. W skład Stick Men wchodzą muzycy z ogromnym doświadczeniem. Pat Mastelotto i Tony Levin są sekcją rytmiczną legendarnego zespołu King Crimson. Pat Mastelotto jest rozchwytywanym progrockowym perkusistą na całym świecie. Levin gra na nietypowym instrumencie, 12 strunowym Champan Stick. Marcus Reuter jest kompozytorem, gitarzystą, który prezentuje własny styl grając na zaprojektowanej przez niego Touch Guitar.

Zachwycają publiczność grając między innymi Suitę Ognistego Ptaka Strawińskiego, Red and Lark’s Tongues King Crimson czy własne porywające improwizacje unikalnej muzyki.

Grupa powstała w 2008 roku, początkowo z dwoma gitarzystami Chapman Stick. Kiedy jeden z nich Michael Bernier musiał odejść, Marcus, który już grał w duecie z Patem doszedł do Stick Mena. Zaimponował grupie swobodą grania oraz znajomością utworów King Crimson ( studiował z Robertem Fripp’em założycielem KC). Stick Men nagrywa nowe płyty oraz koncertuje na całym świecie .

Komentarze są zamknięte