Pikieta antyaborcyjna w Opolu

Niezależna Gazeta Obywatelska1

stopaborcjiW czwartek, o godzinie 17 na Placu Wolności (pod pomnikiem) odbędzie się pikieta antyaborcyjna organizowana przez fundację Pro- prawo do życia oraz Młodzież Wszechpolską. Podczas pikiety będą zbierane podpisy pod obywatelskim projektem ustawy „Stop Aborcji”.

Pokojowa manifestacja ma na celu pokazanie prawdziwego oblicza aborcji i zmianę postaw społecznych dehumanizujących życie od poczęcia.

Joanna Drozdowska
koordynator fundacji Pro-prawo do życia w Opolu

  1. Irena
    | ID: b36a7c5f | #1

    Popieram. Urodzilam piecioro dzieci i to w domu / w szpitalu byl syf/.. ,nigdy, nigdy nie przyszło mi do głowy aby poddać się aborcji. Wychowanie w moim domu było katolickie. i takie jest kontynuowane.Nie bylo łatwo sfinansować kształcenie dzieci.Wiec podejmowali dorażne prace i tym sposobem studia pokończyli.Trzeba sobie umieć radzić w zyciu,bo nic samo nie przyjdzie.Faktem jest,ze teraz młodziez zyje w swiecie komputerow,internetu i posiłkuje sie tym, co im media serwują,a w nich niestety duzo zła,czego rodzice nie kontrolują.
    Pikieta antyaborcyjna słuszna. Ale temat tak wrażliwy i ważny dla przyszłości narodu winien stanowić podstawe do wprowadzenia w szkole przedmiotu z zakresu szacunku życia,ktore Bóg nam dał.Nauczyciele powinni takim tematem sie zająć, i zwracać uwage, na kazdej lekcji jakie sa relacje miedzy dziewczynkami i chlopakami i wskazywać, ze każde z nich ma w życiu, odmienna role do wykonania A życie mamy tylko jedno,o czym często zapominamy. Dziekuje organizatorom pikiety. Dobrego Dnia.

Komentarze są zamknięte