Zespół ,,Perła z Doliny” czeka na twoje wsparcie

Niezależna Gazeta Obywatelska

WUA imieniu swoim oraz grupy inicjatywnej ,,Kamraty ze Ślonski Chaty”. Prosimy wszystkich ludzi dobrej woli o składanie darów na rzecz zespołu ,,Perła z Doliny” na Ukrainie, mogą to być książki zabawki, pluszaki, przytulanki, ubrania, koszulki sportowe z emblematami Polski, Śląska itd. Zespół wystąpi 7 czerwca w Kędzierzynie.

Dary można przekazać na miejscu osobiście, przekazując opiekunowi, bądź po telefonicznym uzgodnieniu na adres pocztowy tel kontaktowy; 32/ 235 35 53.

Zespól wystąpi 7 czerwca;

Kędzierzyn -Plac Pojednania

ul. Jana Pawła II

Sytuacja dzieci i ich rodzin jest bardzo trudna, to nie Oni a my prosimy o wsparcie dla tej utalentowanej młodzieży. Nasza skromna śląska grupa będzie występowała wraz z nimi w Kędzierzynie więc czujemy się zobowiązani do tego by pomóc naszym rodakom.

Ślonzoki! Dycko otwarci my byli na kamrajstwo z kożdym, serca nasze zowdy boły oddane i gotowe dlo pomocy wszyskim co ty pomocy czekali. Prośba do parafii, szkół, organizacji i stowarzyszeń. Dejmy tym dzieckom odrobina radości, to je nasza nacyjo, nasza wielko rodzina. My bydymy we Kędzierzynie dlo nich śpiywać, grać, prawić i berać ło Ślonsku, domy łod siebie to co mogymy, niywiela tego ale je to szczero łod serca darowizna dano.

Z wyrazami szacunku; Tadeusz Puchałka i ,,Kamraty ze Ślonski Chaty”.

Komentarze są zamknięte