NGO Wrocław: 2 maja Święto Flagi [zaproszenie]

Niezależna Gazeta Obywatelska3

UjazdowskiZbliża się 2 maja, dzień bardzo ważny dla naszej Wspólnoty Narodowej. Jako Dzień Flagi Narodowej może być dla nas nie tylko okazją do spotkania, ale także impulsem to dzielenia się radością, entuzjazmem i energią.

Chciałbym Was serdecznie zaprosić do obecność na wrocławskim Rynku. Przygotowaliśmy tam spotkanie, które ma podkreślić wspólnotowy charakter naszego święta. Będziemy wywieszać biało – czerwoną flagę na budynku Banku Zachodniego, wyślemy biało-czerwony sygnał do nieba, pomogą nam w tym kolorowe balony. Dla każdego uczestnika spotkania przygotowaliśmy biało-czerwoną flagę i biało-czerwoną przypinkę. Nasz „festyn” rozpoczniemy o godz. 15.00 a finał zaplanowaliśmy na godz. 17.00

Jeśli nie macie jeszcze innych planów na Majówkę, zapraszam do
pomocy i do obecności!

Kazimierz M. Ujazdowski

 1. | ID: b7ca4c60 | #1

  Minimum ,co powinien zrobić Polak w narodowe święto,to WYWIESIĆ FLAGĘ biało-czerwoną-to nasze prawo i obowiązek .
  Chcę zwrócić uwagę jak wyglądają flagi wywieszane na budynkach.Widać było flagi zaniedbane,pomięte i oplątane na drzewcu.To nie tak powinno być!!!O naszą flagę-symbol naszej wolności -trzeba walczyć,również na co dzień-jak o wolność i dbać jak o najcenniejszą rzecz i traktować z szacunkiem.Oplątana flaga kojarzy się z niewolą,spętaniem -brakiem niezależności i swobody działania -to ANTYSYMBOL,karykatura wolności. Moja specjalna tzw.DOBRA FLAGA nie oplątuje się ,bo jest dobrze zrobiona.Zawsze super wygląda-nawet w najtrudniejszych warunkach i powiewa odważnie na moim domu cały rok-co dzień mam ŚWIĘTO. Potrzebny jest też uchwyt flagowy z zabezpieczeniem,aby jej nie wywiało-aby jej nie stracić,tak jak można stracić wolność, gdy się o nią nie dba.Są różne uchwyty flagowe np.naścienny lub uchwyt balustradowy- nie trzeba nawet wiercić,żeby zamocować.Na YouTube i Pogotowiu Flagowym można zobaczyć jak DOBRA FLAGA dzielnie pracuje ,wręcz walczy w trudnych warunkach i zawsze zwycięża-to prawdziwy symbol wolnego narodu.Nasza piękna flaga jest bezpartyjna,łączy nas ponad podziałami. Pokażmy swoje barwy POLACY!! WYWIEŚMY FLAGI!! Wkrótce DZIEŃ FLAGI!!

 2. Irena
  | ID: 2805a4e0 | #2

  @ pan POLAK. Witaj. Dobrze, ze tak .pięknie o Fladze napisałeś.To ważny Symbol i należy mu sie szacunek.dobrego dnia

 3. Irena
  | ID: 2805a4e0 | #3

  @NGO,pomyłkowo zapewne są dwa videa Wiadomości z tego samego dnia tj,21.4.2015r. pozdrawiam

Komentarze są zamknięte