Pojadą „Rowerem dla Pawła Kukiza”

Niezależna Gazeta Obywatelska4

rower [opole.pl]Informujemy, że od 1 do 3 maja 2015 r. odbędzie się ogólnopolska akcja rowerowa pod nazwą „Rowerem dla Prezydenta Pawła Kukiza” poniżej przesłane do redakcji NGO szczegóły akcji.

Wyjazd z Katowic 1 maja o godzinie 14:00 spod Dworca Głównego. Katowice Plac Wilhelma Szewczyka 1. Następnie jedziemy do Toszek, zgodnie z mapą nr 1. W Toszku nocleg OSP Toszek. W Toszku powinniśmy być między godziną 18:00 a 19:00. Z Toszek 2 maja wyjazd o godzinie 11:00 do Opola. (mapa nr 2). Nocleg mamy w miejscowości Falmirowice – oczywiście Remiza OSP. Planowany przyjazd godzina 15:00 -16:00. Ostatni dzień, 3 maja wyjazd z Falmirowic godzina 08:00 tak, aby być u Pawła Kukiza w Łosiowie  gdzieś na 12:00. (mapa nr 3)

To inicjatywa oddolna – w najczystszej możliwej postaci. Wszystko sami organizowaliśmy- obecnie liczba chętnych przekroczyła 1000 osób! Bardzo zależny nam na informacji w mediach o naszej akcji ponieważ jest to nasz sprzeciw wydawaniu milionów złotych na Bronkobusy czy podobne wynalazki w sytuacji gdzie Państwo nie ma pieniędzy na podstawowe potrzeby. Nasz rajd nie kosztuje nic nikogo!!! Gdyby podobną inicjatywę wdrożyli zwolennicy Pana Komorowskiego, Pana Dudy czy np Jarubasa wszystkie media piały by z zachwytu! Mamy nadzieję, że Państwo odniosą się z życzliwością i wspomną o naszej akcji. Osoba do kontaktu z mediami- Dariusz Pitaś nr tel 519841812 Poniżej wklejam link do strony akcji. Pozdrawiam i pozostaję do dyspozycji.

https://www.facebook.com/groups/1613661742181458/

 1. Helmut1984
  | ID: c84ea59d | #1

  Kukiz został uruchomiony przez PO jako prawicowa wersja Palikota aby odebrać głosy Dudzie

 2. Irena
  | ID: 39df458d | #2

  Faktem jest,ze pan Kukiz wywodzi się z PO. Jednakże, ta partia miłości dała mu nauczke. Dzisiaj to jest inny człowiek.Wykrzesal z siebie wszystko, aby ratować kraj.I ja jemu ufam.Wszystko co robi,mówi. jest szczere.A glosy trzeba odebrać panu Duda.On już był przy korytku. Nie pokazał w kampanii prezydenckiej ani jednego przykładu,który polepszy nasz byt i podżwignie Polske….z teoretycznego istnienia,….jak to pan Sienkiewicz rzekł. Glosować na kandydata poza systemowego.Zastanawiam sie, kto może zbadać obecnego prezydenta,gdyż mam wrazenie ,że jest chory. Jego twarz jest zmieniona.A zachowanie na Ukrainie, to tragedia,.. a takze na wiecu wyborczym incydent z hodowcą kur było żenujące.

 3. Anonim
  | ID: 92a2cca2 | #3

  Pedałuj dla Pawełka, ubierz się w obcisłe, bo to warto mieć styl.

  Ksiądz proboszcz już się zbliża, już puka do mych drzwi, pobiegnę go przywitać, z radości wino drży.

 4. | ID: 3721cada | #4

  Osłabiacie mnie. Nawet się nie chce poczytać i wniknąć, tylko coś usłyszysz, coś dopowiesz, coś wymyślisz i post gotowy. Pozdrawiam. Mam nadzieję, że przekonamy się wszyscy niebawem co na prawdę reprezentuje sobą Paweł Kukiz. Mój głos ma. Bóg z Wami.

Komentarze są zamknięte