Podbiegi dla każdego

Niezależna Gazeta Obywatelska
mapa Już po raz siódmy wszyscy chętni do spędzenia niedzielnego (19.04) przedpołudnia na świeżym powietrzu będą mieli okazję wystartować w „Podbiegach”.

– Jak zawsze staramy się uatrakcyjniać każdą edycję Podbiegów jednocześnie zachowując jej pierwotny charakter – mówi Marek Szubryt z NCPP współorganizatora Podbiegów. Uczestnicy od najmłodszych do najstarszych wezmą udział w rozgrzewce, następnie wybiegną na trasę a na koniec otrzymają upominki, owoce i ciepłą zupę regeneracyjną przygotowaną przez strażaków.

Podczas wiosennej edycji pobiegniemy przez Wyspę Bolko, tak aby każdy mógł piękno rozkwitającej przyrody jednego z najbardziej urokliwych miejsc w Opolu. Dokładną mapę prezentujemy poniżej, zapewniając jednocześnie, że z łatwością przejdzie ją nawet „niedzielny” sportowiec. Tegoroczny dystans wynosi około 6,5 km, dlatego maszerując fundujemy sobie około półtoragodzinny, przyjemny spacer. Udział w zabawie może wziąć każdy, niezależnie od kondycji, doświadczenia, umiejętności czy wieku. Najważniejsze by trasę przebyć o własnych siłach i na własnych nogach.

Początek imprezy w niedzielę /19.04/ na parkingu przy Amfiteatrze o godzinie 11:00.

tk, radio.opole.pl

Komentarze są zamknięte