NGO Nysa: Burmistrz Kolbiarz nam zaimponował [list do urzędników]

Niezależna Gazeta Obywatelska1

Kordian KolbiarzOd czasów Janusza Sanockiego w Nysie nie było rasowego burmistrza. Dopiero ostatnio wybór Kordiana Kolbiarza wydaje się sporą zmianą jakościową.

– To osoba z ambicjami i tytan pracy – mówi jedna z osób która pamięta go z czasów gdy był wyróżniającym się szefem PUP Nysa. Jeszcze ten wizerunek podkreśliło opublikowane w Internecie pismo burmistrza Kordiana Kolbiarza skierowane do pracowników magistratu.

Pismo miało charakter wewnętrzny. – Wiem kto to zrobił, ale nie będę wyciągał jakiś wielkich konsekwencji – mówi dla Nysa24 Kordian Kolbiarz. – Może to częściowo moja wina, bo za mało spotykam się i rozmawiam z pracownikami. – dodaje Kolbiarz.

Burmistrz wprowadził w magistracie Intranet, czyli wewnętrzną sieć służącą do wewnętrznego komunikowania się w urzędzie. Tam zamieścił pismo, które ktoś upublicznił. Lektura dla urzędników samorządowych obowiązkowa. Może być dla nich wymagajaca, ale jak słusznie zauważa burmistrz Nysy to mieszkańcy ich opłacają więc mają prawo wymagać.

Kolbiarz do urzdnikw 001

Kolbiarz do urzdnikw 002

  1. Irena
    | ID: 3ea7b475 | #1

    Gratuluje.Podoba mi się treść.Tak trzymać.Piękna Nysa zasługuje na mądre decyzje, takie jak przed laty burmistrz pan Sanocki Janusz podejmowal.Szkoda, ze nie znalazł miejsca w samorządzie.Byłoby jeszcze bardziej skuteczniej z korzyścią dla społeczności. Tutaj konkretnych, pracowitych ludzi potrzeba.Zycze zdrowia i siły miłym Nysanom.

Komentarze są zamknięte