Nasz patronat: „Sztywny Pal Azji” zagra w Opolu

Niezależna Gazeta Obywatelska3

Sztywny Pal Azji13 marca w sali Narodowego Centrum Polskiej Piosenki (ul. Piastowska 14a) wystąpi zespół SZTYWNY PAL AZJI w wyjątkowym programie „Europa i Azja”. „Europa i Azja” to tytuł pierwszej płyty zespołu Sztywny Pal Azji, pochodzącej z 1987 roku, na której znalazła się większość przebojów tego zespołu, m.in. „Wieża radości wieża samotności”, „Spotkanie z…”, „Kurort”, „Nasze reggae”, czy „Nieprzemakalni”.

Sztywny Pal Azji2„Europa i Azja” to także tytuł serii ekskluzywnych koncertów tego zespołu, dedykowanych do Instytucji Kultury i dużych klubów, podczas których, 25 lat po pierwszych zmianach w składzie zespołu, ten pierwszy, historyczny Sztywny Pal Azji w składzie: Kisiński/Nowak/Ciaputa/Nazimek zagrają serię koncertów prezentującą utwory z pierwszej płyty + inne wielkie przeboje (m.in. „Łoże w kolorze czerwonym”)Muzycy zespołu o koncercie:
Zapis pierwszych 50 minut koncertu w radiowej Trójce (30.11.2014): http://www.polskieradio.pl/6/200/Artykul/1290487/
.
Redakcja NGO z chęcią przyjęła patronat medialny nad kultowych zespołem końca lat 80-tych, a utwór „WIEŻA RADOŚCI, WIEŻA SAMOTNOŚCI” od lat okupuje czołówkę Listę Przebojów Trójki Top Wszech Czasów. Co ciekawe utwór, który nigdy nie miał oficjalnego teledysku!
tk
Komentarze są zamknięte