„NIEZŁOMNI”: Sprzedajmy broń Ukrainie i Putin „persona non grata”

Redaktor11
baner2

Baner KPN-NIEZŁOMNI kolportowany na serwisach społecznościowych

Biuro Prasowe kandydata „NIEZŁOMNYCH” na Prezydenta RP Adama Słomki wydało rano komunikat wzywając do sprzedaży broni defensywnej Ukrainie i uznania W. Putina za „persona non grata” w geście solidarności z walczącymi Ukraińcami.

 

Warszawa, 18 lutego 2015 r.

KOMUNIKAT
„Domagamy się dostarczenia defensywnej broni Ukrainie
i uznanie Putina za „persona non grata” w geście solidarności z Ukraińcami”

Biuro Prasowe Adama Słomki informuje, że kandydat koalicji „NIEZŁOMNYCH” w wyborach prezydenckich domaga się przed dzisiejszym posiedzeniem Rady Bezpieczeństwa Narodowego, aby została podjęta decyzja umożliwiająca sprzedaż broni defensywnej produkowanej przez polskie firmy zbrojeniowe na rzecz Ukrainy, która walczy z jawną agresją Federacji Rosyjskiej. Dzisiejsze straty armii ukraińskiej, która w walce wycofała się przy ogromnych stratach z miasta Debelcewe, wskazują, że bez realnego wsparcia dla Ukrainy, reżim płk KGB, prezydenta Rosji Władimira Putina nie będzie realizował żadnych dyplomatycznych porozumień.

Adam Słomka dziękuje przy tym za aktywność i stanowisko wyrażane przez senatora USA Johna McCaina w zakresie konieczności realizacji geopolitycznej strategii „Międzymorza”, którą środowisko KPN zgłasza od powstania w 1979 r. Zauważamy też, że John McCain odnajduje podobne stanowisko do naszych wniosków płynących z historii XX wieku w stosunku do dzisiejszej agresywnej polityki Putina, tj. np. skutków „pokojowej” konferencji w Monachium z 1938 r. i jej analogii do „pokojowych” konferencji z Mińska w stosunku do postępującego rosyjskiego rozbioru Ukrainy.

Przypominamy, że ZSRR została usunięta z Ligi Narodów (poprzednik ONZ) po agresji na Finlandię w 1939 r. Choć nasze środowisko ma świadomość, że dziś nie ma możliwości wykluczenia Federacji Rosyjskiej z Organizacji Narodów Zjednoczonych, to jednak apelujemy, aby Władimir Putin został uznany za „persona non grata” w krajach, w których wielowiekowa imperialna postawa Rosji spowodowała konieczność walki o niepodległość. Naszym zdaniem, taki prosty gest może być silnym i jednoznacznym wsparciem moralnym dla walczącej Ukrainy.

(-) Ireneusz Wolański
Biuro Prasowe Adama Słomki

 1. Eleonora
  | ID: e7bde35a | #1

  Jak się nie leczy, to tak się kończy :)
  Panie Adamie wróć pan do leków.

 2. Irena
  | ID: a4b31eea | #2

  @p.Eleonora,A leki zostały wywiezione z kraju.To takie głośne.pozdrawiam

 3. Anonim
  | ID: 282ce156 | #3

  Agentury sowieckiej wojskówki w Polsce, której jawną i ewidentna przedstawicielką na tym forum jest Eleonora nie leczy się w psychiatryku, bo to nie choroba, tylko zaprzaństwo i zdrada stanu na rzecz Rosji.
  Nawiasem mówiąc, to obrzydliwe i skandaliczne, że w rezultacie okrągłego stołu agentura ta pobierając wciąż wysokie emerytury (ubeckie,wojskowe) ma czelność ubliżać ludziom pokroju Adama Słomki zasłużonym i wciąż aktywnym w działaniach na rzecz niepodległości Polski, podczas, gdy same (Eleonora) w czasach PRL (i obecnie) wysługiwały się rosyjskiemu okupantowi przynależność do PZPR, etc.). Jej (Eleonory) wystąpienia na tym forum są każdorazowo wierną kopią propagandy rosyjskiej; w tym wypadku agresywną propagandą wymierzoną w wolnościowe dążenia Ukraińców, których, tak, jak i Polskę, Eleonora chciałaby widzieć ponownie w orbicie rosyjskich wpływów.

 4. Eleonora
  | ID: e7bde35a | #4

  Nie ma co sobie tyłka zawracać pożytecznymi idiotami.
  Więc wszelkim Anonimom odpowiadać nie będę.
  Pan przekracza poziom ludzkiej głupoty, więc nie z ludźmi panu rozmawiać, pańskie miejsce jest w
  – chlewie
  szanowny panie

  Gorąco polecam wypowiedź pana Brauna:

  https://www.youtube.com/watch?v=7nq5_3qhk0k

 5. kamil
  | ID: 0733149a | #5

  @Anonim

  sorry a kim jest pani Eleonora by takie paszkwile snuć i wić na tak szlachetnego człowieka jak pan ADAM. Gdzie pani Eleonora była gdy pan Adam walczył, był więziony, prześladowany, może tak by zechciała napisać na ten temat coś.

 6. Eleonora
  | ID: 64d39c80 | #6

  Pan Adam doczekał się ciepłej recenzji swoich politycznych poczynań:

  Kto, do cholery, wypuścił samopas pacjentów Tworek na dwór?

  Oto komunikat ze strony internetowej Adama Słomki. Komunikat dowodzi, że najwidoczniej pacjenci Tworek mogą sobie zakładać blogi na sieci i pisać na nich bez większych przeszkód.
  Admin

  https://marucha.wordpress.com/2015/02/19/kto-do-cholery-wypuscil-samopas-pacjentow-tworek-na-dwor/

 7. Anonim
  | ID: 282ce156 | #7

  Ruska marionetka, Eleonora, podpierająca się Grzegorzem Braunem, który, miast pozostać reżyserem filmowym, nieszczęśliwie kandyduje na prezydenta (nieszczęśliwie, bo bez najmniejszych szans).

 8. Eleonora
  | ID: 64d39c80 | #8

  @Anonim

  Jakże się cieszę widząc szczęśliwego Anonima:)):::)

  ps Zdaje się że pan Anonim równie ” nieszczęśliwie” kandydował na radnego miasta Opola?
  Taka „wiekopomna” postać, człek cnót wszelakich, mądry i roztropny ażżż ażżż, a nawet do Rady Miasta się nie udało:)

 9. Anonim
  | ID: 282ce156 | #9

  Kandydat na prezydenta G.Braun spostrzega filozoficznie, że imperium (?) amerykańskie „sposobi się” do wojny z imperium chińskim (?). Nie zauważa, że w tym czasie imperium rosyjskie już jest przysposobione i prowadzi wojnę. To żenująca historiozofia.

 10. | ID: dc4758da | #10

  Adam Słomka przestał publicznie domagać się obywatelstwa polskiego dla folksdojczów ze swojej rodziny i legendować szpicla Moczulskiego (KPN-SB, siatka płk. Maja). To niewątpliwy postęp.

 11. Petronela
  | ID: d7d560c4 | #11

  Sokolewicz, synku kapusia, zażyj leki.

Komentarze są zamknięte