Arkadiusz Tkocz musiał ustąpić z szefa OCRG

Niezależna Gazeta Obywatelska3

Arkadiusz Tkocz musiał ustąpić z szefa OCRGDotychczasowy dyrektor Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki Arkadiusz Tkocz oficjalnie złożył rezygnację z pełnionej funkcji. Na tym stanowisku zastąpił go Roland Wrzeciono, jego dotychczasowy zastępca.

Roland Wrzeciono dokładnie 17 lutego objął funkcję dyrektora Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki. Taką decyzję podjął zarząd województwa. 37-letni Wrzeciono od 10 lat pracuje w samorządzie województwa, ostatnio pełnił funkcję wicedyrektora OCRG. – To naturalny proces awansu pracowników wewnątrz firmy – tłumaczy Andrzej Buła, marszałek województwa opolskiego. – Przed nami otwiera się nowa perspektywa unijna, to dobry czas na podsumowania, także na stawianie sobie nowych, ambitnych celów. W OCRG mamy dobry, fachowy zespół, który pod kierownictwem dyrektora Wrzeciono sprosta stojącymi przed nami zadaniom. – czytamy na stronie opolskie.pl pt. „Nowe otwarcie w OCRG”. Rzeczywiście po wyborach samorządowych z OCRG do opolskiego ratusza odeszły dwie ważne osoby Sławomir Janecki, kierownik Centrum Obsługi Inwestora i Piotr Dancewicz, wicedyrektor OCRG.

Roland WrzecionoRoland Wrzeciono rozpoczął pracę w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Opolskiego we wrześniu 2004 roku w Referacie Badań i Analiz Strategicznych w Departamencie Rozwoju Regionalnego. W 2009 roku awansował na stanowisko głównego specjalisty w Dziale Przyjmowania i Oceny Projektów Regionalnego Programu Operacyjnego w OCRG. Od grudnia 2009 roku p.o. kierownika Działu Przyjmowania i Oceny Projektów Regionalnego Programu Operacyjnego. Od września 2014 roku zastępca Dyrektora ds. Wyboru Projektów, Informacji i Promocji. Prywatnie mieszkaniec Tarnowa Opolskiego, ojciec trójki dzieci. – czytamy na stronie Urzędu Marszałkowskiego

Dotychczasowy dyrektor Arkadiusz Tkocz złożył rezygnację z pełnionej funkcji, pozostaje w OCRG i będzie pełnił funkcję pełnomocnika dyrektora ds. przedsiębiorczości i innowacyjności.

opolskie.pl, tk
 1. Eleonora
  | ID: ae7cae63 | #1

  O!
  Czyżby na zdjęciu był nasz prezydent?
  Nasze nowe otwarcie na miasto!?
  A pod zdjęciem podpis
  ” Prezydenci 29 miast złożyli deklarację poparcia dla prezydenta Komorowskiego”
  … patryjoci….

  http://www.warszawskagazeta.pl//media/k2/items/cache
  /bc4c6771b68b0ed330f1918b8b62d9c4_L.jpg

 2. Eleonora
 3. Irena
  | ID: 2ce3d915 | #3

  Ciekawa postawa pana Wisniewskiego.A moze to zmontowana fotka.????

Komentarze są zamknięte