Na sygnale: poszukiwany mieszkaniec Brzegu

Niezależna Gazeta Obywatelska1

Zaginiony Jarosław JęczalkaPolicjanci z Brzegu poszukują zaginionego 46-letniego Jarosława Jęczalka. Mężczyzna, ostatni raz widziany był 23 stycznia br. około godziny 19:00, w rejonie kanału rzeki Odry w Zwanowicach. Osoby posiadające informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu.

nazwisko: Jęczalek

imię: Jarosław

data urodzenia: 5 maj 1968 roku

zamieszkały: Brzeg
Zaginiony ostatni raz widziany był 23 stycznia 2015 roku około godziny 19:00, w rejonie kanału rzeki Odry w Zwanowicach w powiecie brzeskim. Wtedy oddalił się od grupy wędkarzy.

Osoby posiadające informacje na temat miejsca pobytu zaginionego Jarosława Jęczalka, proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu pod numerem telefonu: 77 424 00 03 lub pod numerem alarmowym (997, 112), bądź z najbliższą jednostką Policji.

T

  1. Irena
    | ID: dafc4304 | #1

    Ciekawi mnie, czy to chora osoba. Zdarzaja sie sytuacje,gdy chory czlowiek ucieknie ze Szpitala Kolejowego w Wilkowicach, wieczorową porą,Szuka policja, rodzina ok.godziny 23-ej go znajduja wyziebionego,karetka do szpitala odwozi. Jak to jest mozliwe,???..rece umywa rzecznik praw pacjenta, Czy w ramach składki zdrowotnej przysługuje choremu rzetelna opieka.???? tak sie zastanawiam. Kto mi odpowie,bede wdzieczna.
    mam nadzieje,ze pan Jarosław sie znajdzie,

Komentarze są zamknięte