Kilka tysięcy Opolan na Orszaku Trzech Króli [wideorelacja]

Niezależna Gazeta Obywatelska1

Wiśniewski OTKPrzez Opole po raz trzeci przeszedł Orszak Trzech Króli. Wzięło w nim udział kilka tysięcy Opolan, którzy razem z mędrcami chcieli złożyć pokłon dzieciątku Jezus oraz nieść dobrą nowinę o jego narodzeniu w świat. W orszaku uczestniczył również biskup pomocniczy Rudolf Pierskała oraz prezydent Opola Arkadiusz Wiśniewski.Wszystko pięknie, tylko jaki jest sens wpuszczania do tego pochodu wiary polityków PO, którzy przecież są ideowo zaprzeczeniem nauki społecznej Kościoła, nic nie robią dla rodzin w tym regionie, ostatnio stali się synonimem zapaści województwa opolskiego?– skomentował Marek Kawa, wiceprzewodniczący Rady Miasta Opola pod fotorelacją na naszym profilu Facebook.

Cały przebieg Orszaku Trzech Króli można zobaczyć na naszej wideorelacji przygotowanej przez Józefa Gorzkowskiego.

tk, gk, jozekgosia

 1. Eleonora
  | ID: 459c9bfd | #1

  Brawo panie Kawa!

  Dodać należy, że politycy PO za przyzwoleniem Kościoła brylują na podobnych Marszach
  W Warszawie honorową członkinią Marszu została pani prezydent, ta sama, która ledwie kilka miesięcy wcześniej zwolniła z pracy prof Chazana za jego sprzeciw wobec zabicia dziecka!!

  taka Cepeliada z wielebnymi w tle..

  Ordynariusz niepokornych księży suspenduje, tłumacząc się ” wtrącaniem się ich do polityki”
  A sam staje na scenie obok partyjniaków….
  Żenada.

  http://www.nysa.fm/index.php/wiadomosci/region/item/3957-proboszcz-z-sidziny-zawieszony-miedzy-innymi-za-niewlasciwe-zachowanie-w-ramach-kampanii-wyborczej

Komentarze są zamknięte