Dziś zakończyła się kampania wyborcza przed II turą. 30 XI wybierzemy Prezydenta Opola

Niezależna Gazeta Obywatelska1

imageDziś zakończyła się kampania wyborcza przed II turą. Dziś kandydaci wezwali wyborców do głosowania 30 XI. – Wszystkich was bardzo proszę o udział w niedzielnej II turze wyborów w Opolu wybierzmy doświadczenie. Do zobaczenia przy urnach wyborczych – zapowiedział Arkadiusz Wiśniewski bezpartyjny kandydat na prezydenta Opola, bezapelacyjny zwycięzca  I tury. – W niedzielę Opolanie staną przed wyborem doświadczenia czy ryzyka – zaapelował Wiśniewski, również podczas debaty prezydenckiej z ekspertami zorganizowanej przez GW.

W niedzielę mamy wybór pomiędzy urzędnikiem a doświadczonym samorządowcem – ripostował podczas debaty Ociepa, członek Polski Razem Jarosława Gowina. Wiśniewski po chwili  przypomniał uczestnikom, że czterokrotnie został wybrany do Rady Miasta Opola.

To był tydzień pełen debat. Kandydaci kilkakrotnie zmieniali tylko miejsca debaty. Godziny spędzili przez kamerami różych redakcji. Wynik poznamy już w tą niedzielę. Do zobaczenia w lokalach wyborczych!

tk

  1. Irena
    | ID: 0f20a150 | #1

    GRATULUJE tYM,KTORZY WYGRALI WYBORY SAMORZADOWE.PANU WISNIEWSKIEMU,PANU BACA,PANU KOLBIARZ.PODEJMUJCIE MADRE DECYZJE, ZEBY MIESZKANCY NA WAS NIE PŁAKALI. POWODZENIA.

Komentarze są zamknięte