Spółdzielnia Mieszkaniowa na dawnym ZWM wspiera SLD [zdjęcia]

Niezależna Gazeta Obywatelska3

Janusz KowalskiUwadze czytelników opolskich mediów mógł umknąć fakt przejęcia konferencji SLD w dniu 9.11 przez Janusza Kowalskiego. Oprócz apelu o nie marnowanie głosu na SLD w najbliższych wyborach, przypomniał o zorganizowanym 5 października 2014 r. przez Tomasz Garbowskiego pikniku wyborczym na terenie Spółdzielni Mieszkaniowej d. ZWM przy ul. Bytnara Rudego. Prezesem Spółdzielni Mieszkaniowej jest Adam Jaroch, niedoszły kandydat SLD na Radnego Miasta Opola. Wiceprzewodniczącym Rady Nadzorczej tej samej Spółdzielni jest Piotr Mielec, radny SLD i kandydat w tych wyborach z listy SLD.

Pytania, które Janusz Kowalski zadał Piotrowi Mielcowi oraz Tomaszowi Garbowskiemu:

1. Jaki był koszt zorganizowania pikniku wyborczego Tomasza Garbowskiego na terenie SM 5 października?
2. Ile kosztowało wynajęcie od Spółdzielni Mieszkaniowej terenu, na którym zorganizowany został piknik wyborczy Tomasza Garbowskiego?
3. Przedstawiciele władz statutowych spółdzielni zaangażowali się we wspieranie Tomasza Garbowskiego byłego kandydata na prezydenta, czy nie doszło do finansowania kampanii wyborczej Tomasza Garbowskiego przez Spółdzielnię Mieszkaniową?
4. Czy w związku z zakończeniem kampanii prezydenckiej Tomasza Garbowskiego dostępne jest rozliczenie finansowe jego kampanii?

Piknik jak widać był udany i integracyjny – na zdjęciu świetnie bawił się radny Razem dla Opola Przemysław Bukowski!

tk

 1. men1972
  | ID: 0478a33c | #1

  Mieszkam w tej Spółdzielni, i byłem na kiełbasie wyborczej ( bardzo smaczna, od rzeżnika z Górek! ) na tym spotkaniu Garbowskiego z mieszkańcami.

  Nie jestem sympatykiem Garbowskiego i SLD, i nie głosuję na czerwonych pająków.

  A co do kosztów? My jako Spółdzielnia do tego rodzaju imprez nie dopłacamy ani złamanego grosza! Za wszystko muszą zapłacić Komitety wyborcze ze swoich własnych pieniędzy.

  Koszt powieszenia plakatu, reklamy wyborczej, postawienia przyczepki z banerem itp, na obiekcie/ziemi będącej własnością Spółdzielni dla WSZYSTKICH jest równy, i wynosi 30 PLN na miesiąc / za jeden metr kwadratowy powierzchni reklamy, plakatu, baneru.

 2. spółdzielca
  | ID: 6b26304d | #2

  men 1972 jesteś bardzo słabo zorientowany za co Ty płacisz w czynszu, nie masz pojęcia jakie są zadania statutowe organów spółdzielni, zadaj sobie pytanie co ten Mielec zrobił dla Ciebie spółdzielcy , tj. typ który wie jedno muszę mieć dietę, nie ma wiedzy na żaden temat.

 3. men1972
  | ID: 0478a33c | #3

  @spółdzielca
  **************************************
  No cóż. O sprawach Spółdzielni ZWM wiem dużo.
  Wiem za co płacę. A to, że radny/bezradny Mielec nic dla mnie nie zrobił – to jest oczywiste.

  A co on może zrobić dla mnie czy dla Ciebie? Te całe Panstwo Polskie to jest jak powiedział pewien Minister, cytuje jego: ” Ch….j d…pa i kamieni kupa” .

Komentarze są zamknięte