Kowalski: Moim marzeniem było Opole bez SLD i to marzenie właśnie się spełniło

Niezależna Gazeta Obywatelska6

Janusz_Kowalski (1)12 lat przyczyniłem się do rozbicia SLD-owskiego układu korupcyjnego rządzącego Opolem. Uznałem zatem, że moim obywatelskim obowiązkiem było zainicjowanie akcji społecznej, której celem będzie powstrzymanie powrotu SLD-owskiej władzy w Opolu.

Chciałem uświadomić Opolanom, że kandydat, który próbuje ukryć przed opinią publiczną istotne elementy swojej przeszłości i związków z SLD-owską ekipą ratuszową z lat 1998-2002, posługuje się wymyśloną instytucją badawczą, wprowadzającymi wyborcę w błąd oraz wykazujący się głęboką niekompetencją przy zbieraniu podpisów poparcia, nie ma właściwych kwalifikacji do pełnienia jednej z najważniejszych funkcji samorządowych, jaką bez wątpienia jest bycie prezydentem miasta Opola.

Decyzja Państwowej Komisji Wyborczej, odmawiająca rejestracji list SLD do Rady Miasta Opola i rejestracji kandydata na prezydenta, jest symbolicznym zakończeniem mojej akcji społecznej. W najlepszych snach nie mógłbym sobie wymarzyć takiego upadku SLD w Opolu, które w co wierzę po tej wielkiej kompromitacji nie zdobędzie nawet tych 2 potencjalnych mandatów w Radzie Miasta Opola. Zawsze moim marzeniem było Opole bez SLD i to marzenie właśnie się spełniło :)

Dziękuję wszystkim za zaangażowanie i wsparcie moich działań, przede wszystkim opolskim mediom, działającym na rzecz opinii publicznej.

PS. I do zobaczenia za 4 lata! Jeżeli oczywiście SLD nadal będzie istniało (może nie zarejestrują list wyborczych w przyszłorocznych wyborach parlamentarnych na co już dziś po cichu liczę :).

Janusz Kowalski

 1. ely
  | ID: 882478eb | #1

  PO wcale nie lepsze !!!

 2. ely
  | ID: 882478eb | #2

  wizyta premiera Jarosława Kaczyńskiego -Uniwersytet Opolski Plac Kopernika , Błękitna Aula 25.10.2014 r. ( sobota ) 10,30 !!!

 3. Eleonora
  | ID: ba3fd8c5 | #3

  @ely

  Oczywiście przedstawiciele PISu to
  -szczerozłoci patryjoci!
  ( częstochowskie rymy)

  Czytając notki z Kędzierzyna K. gdzie nawet swoich się wycina, faktycznie jest na kogo zagłosować:))

  „Ciekawa sprawa w Kędzierzynie-Koźlu.
  Radny Adam Sadłowski jest wiceprzewodniczącym w tamtejszej Radzie Miasta i miał ponownie startować z list PiS-u.
  – Złożyłem zgodę na kandydowanie z PiS zostawiłem podpisy i czekałem do końca rejestracji. Koniec był taki, że zniknąłem po cichu przy rejestracji kandydatów w Urzędzie Miasta – wyjawia radny Sadłowski.
  Okazuje się, że propozycja kandydowania była pozorna i celowo czekano do 7 października z rejestracją by radny nie miał możliwości potem kandydowania. To jeden z najaktywniejszych radnych w drugim co do wielkości mieście w regionie.
  Niestety plan konkurentów wyeliminowanie radnego z kandydowania się nie udał.
  – Startuję w wyborach na radnego miejskiego z okręgu nr 16 (os.Piastów) z własnego komitetu- przyznaje Sadłowski, który przewidywał taką zagrywkę ..”

 4. Realista
  | ID: b0b449c7 | #4

  Będę

 5. Irena
  | ID: 3bd3e3e9 | #5

  NIC DODAĆ.., NIC UJĄĆ. STRIPTIZER W RADZIE MIASTA NIE JEST POTRZEBNY. ALE PIS POKAZALO JAKA PROFESJA STANOWI TRZON PARTII. SMIECHU WARTE.

 6. gosia
  | ID: 16b045bd | #6

  Pani Eleonora.
  Uderz w stół…
  czerwone serducho łka… :)

  Pan Kowalski o SLD a Pani ELEONORA o PiS.

Komentarze są zamknięte