Apetyty były większe, ale remis ze Szkotami też cieszy

Niezależna Gazeta Obywatelska2

Screen wp.plRemis 2:2 na Stadionie Narodowym może cieszyć kibiców. Polska reprezentacja na pewno miała więcej akcji, które mogły dać prowadzenie, ale i tak dwadzieścia minut przed końcem meczu przegrywaliśmy jedną bramką. Jesteśmy i tak liderem tabeli grupowej eliminacji do Mistrzostw Europy. Jednak wynik meczu Niemcy-Irlandia, mógł zaskoczyć w ostatniej minucie rzutem na taśmę Irlandczyce zremisowali z Mistrzami Świata 1:1. Ten wynik podłamał dumę Niemców ze swej reprezentacji. Dość nieoczekiwanie nasze szanse na awans stają się coraz pewniejsze, a Niemców dziś się oddaliły. Takiego scenariusza pewnie nikt na początku rozgrywek nie przewidywał. Trzeba walczyć do końca, bo nic nie jest dane raz na zawsze.

tk

1. PiS w Opolu umiera!
    | ID: 371b44b8 | #1

Kłosowski musi odejść z PiS!

2. Fakt
    | ID: f9369a96 | #2

Na prognozy o wiele za wcześnie.Gdyby Niemcy mieli mecz z Gibraltarem za sobą to nie byli by na trzecim miejscu w tabeli.
    U zachodnich sąsiadów nie grał cały podstawowy środek Schweinsteiger, Ozil ,Kehdira czy Reus nie mówiąc już o innych.
    Polacy muszą mierzyć się z Szkotami i Irlandią i te mecze powinno się u siebie wygrać.
    Ale na razie nie jest najgorzej o wiele lepiej jak jeszcze parę tygodni wstecz.