Remis 2:2 na Stadionie Narodowym może cieszyć kibiców. Polska reprezentacja na pewno miała więcej akcji, które mogły dać prowadzenie, ale i tak dwadzieścia minut przed końcem meczu przegrywaliśmy jedną bramką. Jesteśmy i tak liderem tabeli grupowej eliminacji do Mistrzostw Europy. Jednak wynik meczu Niemcy-Irlandia, mógł zaskoczyć w ostatniej minucie rzutem na taśmę Irlandczyce zremisowali z Mistrzami Świata 1:1. Ten wynik podłamał dumę Niemców ze swej reprezentacji. Dość nieoczekiwanie nasze szanse na awans stają się coraz pewniejsze, a Niemców dziś się oddaliły. Takiego scenariusza pewnie nikt na początku rozgrywek nie przewidywał. Trzeba walczyć do końca, bo nic nie jest dane raz na zawsze.
tk

Nagroda Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich za najlepszy artykuł

Kłosowski musi odejść z PiS!
Na prognozy o wiele za wcześnie.Gdyby Niemcy mieli mecz z Gibraltarem za sobą to nie byli by na trzecim miejscu w tabeli.
U zachodnich sąsiadów nie grał cały podstawowy środek Schweinsteiger, Ozil ,Kehdira czy Reus nie mówiąc już o innych.
Polacy muszą mierzyć się z Szkotami i Irlandią i te mecze powinno się u siebie wygrać.
Ale na razie nie jest najgorzej o wiele lepiej jak jeszcze parę tygodni wstecz.