W kiosku Ruchu można już odbierać listy oraz paczki z Oriflame

Niezależna Gazeta Obywatelska

RUCH_kiosk_[ruch.com.pl]Konsultanci Oriflame mogą odbierać zamówione produkty w kioskach sieci RUCH w całym kraju. Ze względu na powtarzalność i regularność zamówień, koszt transportu paczki wynosi jedynie 5,90 zł, a przez najbliższe 3 tygodnie tylko 1 zł.

 Sieć kiosków i salonów RUCHu liczy 2 500 punktów, czynnych od świtu do  późnych godzin, również w soboty. Kioski zlokalizowane są w uczęszczanych punktach miasta, na trasach, które klient pokonuje niemal codziennie. Znajdują się również w mniejszych miejscowościach  – tam, gdzie klienci są obsługiwani przez agenta, którego znają i któremu ufają. Ten aspekt to szansa na przełamanie obaw nawet najbardziej konserwatywnych konsumentów – e-zakupy, których obsługuje zaprzyjaźniony sprzedawca, nabierają innego wymiaru.

 „Rynek e-commerce rozwija się w Polsce bardzo szybko. Wymaga to efektywnych kanałów dystrybucji stale rosnącej liczby przesyłek. RUCH codziennie dostarcza prasę do ok. 22 tys. punktów w całej Polsce, od dużych miast po najmniejsze miejscowości. Nasze samochody obsługują 870 tras dziennie, miesięcznie pokonując 3 mln kilometrów. Teraz naszymi samochodami rozwożone będą również produkty zamówione przez konsultantów Oriflame. Jestem przekonany, że oni również będą zadowoleni z jakości usługi Paczka w RUCHu.” – Dariusz Stolarczyk, Wiceprezes RUCH S.A.

Oriflame jest międzynarodową firmą kosmetyczną prowadzącą sprzedaż bezpośrednią w Polsce od 23 lat. Oferowany przez firmę model biznesowy daje możliwość konsultantom oraz klientom czerpania inspiracji od ludzi, których znają i ufają. Jest także wygodnym i niezawodnym sposobem na rozwój zawodowy i osobisty oraz poczucie przynależności do przyjaznej wspólnoty o globalnym zasięgu.

„Oriflame to nie tylko firma oferująca świetne kosmetyki, ale to także społeczność dynamicznych ludzi, którzy wierzą w to, co robią. Nasi konsultanci odbywają codziennie wiele spotkań sprawiając, że coraz więcej osób zachwyca się naszymi produktami i korzysta z możliwości uzyskania dodatkowego dochodu z ich sprzedaż. Dlatego podejmujemy szereg działań, które mają ułatwić pracę naszym konsultantom. Jednym z nich jest poszerzanie sposobów dostarczania przesyłek o rozwiązania najbardziej wygodne i tanie. Paczka w RUCHu, jest taką usługą.” – mówi Artur Spała, Dyrektor Operacyjny Oriflame Europa Centralna i Polska.

Odbiór zamówień za pośrednictwem usługi Paczka w RUCHu możliwy jest od momentu wydania Katalogu 10/2014.

 Informacja prasowa Ruch S.A

Komentarze są zamknięte