Spotkanie poświęcone lamininie w Opolu

Niezależna Gazeta Obywatelska2

imageW piątek w Opolu odbędzie się prezentacja firmy LifePharm Global Network, którą poprowadzi gość specjalny: Svitlana Dozhak o godzina 17.00 przy ul. Żeromskiego 3 (na przeciwko Galerii SOLARIS)

LifePharm Global Network – spółką, powstałą w 2010 roku przez oddzielenie się od LifePharm, Inc, która działa w przemyśle nutraceutycznym i wellness od 2001 roku. Siedziba firmy znajduje się w Orange County w Kalifornii.

Korporacja LifePharm, Inc od początku swojej działalności postawiła na marketing i dystrybucje wysokiej jakości naturalnych suplementów diety w sprzedaży detalicznej, pobijając przemysł nutraceutyczny w Stanach Zjednoczonych oraz Azji Południowo-Wschodniej. W rezultacie firma znacznie przekroczyła prognozy sprzedaży, które osiągnęły setki milionów dolarów już w pierwsze cztery lata.

W czerwcu 2011 roku, firma Life Pharm Global Network, wykorzystując wiedzę i doświadczenie biznesowe matczynej korporacji opracowała nowy kurs w branży marketingu sieciowego. Uzbrojona w najlepszy produkt na rynku i zupełnie nową strukturę marketingu – Firma LPGN postawiła na tworzenie możliwości biznesowych i podnoszenie jakości życia ludzi.

Za pomocą ekskluzywnego produktu, który zmienia życie ludzi oraz wyjątkowej okazji do stworzenia bardziej wydajnych źródeł dochodów LPGN zwiększa dobrobyt ludzi na całym świecie. Pomaga osiągnąć harmonie w sferze psychicznej, emocjonalnej, fizycznej i finansowej tysiącom ludzi.

Przy wsparciu gwiazd filmowych, jako rzeczników swoim produktom, zbudowała wysoką pozycje swojej marce, szybko stając się liderem sprzedaży produktów wysokiej jakości. W ciągu pierwszych dwóch krótkich lat, dochody spółki przekroczyły ponad 100 milionów dolarów.

LPGN działa na rzecz poprawy jakości życia i tworzenia bardziej wydajnych źródeł dochodów, a także na pozostawienie spuścizny dla przyszłych pokoleń.

Rewolucyjne podejście do produkcji i opatentowana formuła, innowacyjny plan kompensacyjny oraz możliwości marketingu bezpośredniego – dla wszystkich ludzi, którzy chcą poprawić swoje zdrowie, jakość swojego życia i życia innych.

Głównym produktem na rynku polskim jest laminina. Jest w pełni naturalnym produktem, który zawiera bardzo istotne witaminy i mikroelementy. Posiada opatentowaną formułę w postaci perfekcyjnej kombinacji życiodajnej odżywki, którą potrzebuje nasz organizm do odbudowy.

Laminine jest idealnym połączeniem 22 aminokwasów, minerałów, witamin, chrząstki z płetwy rekina, fermentowanego żółtego grochu i czynniku wzrostu fibroblastów (FGF).

Jest formą naturalnego adaptogenu, pomagającego w tworzeniu równowagi i przywracania ciała do jego naturalnego stanu homeostazy, wspomagając regenerację starzejących się komórek oraz kompletnie odżywiając chore komórki organizmu, podtrzymując proces ich odbudowy.

Jest produktem organicznym, który zawiera wszystko, czego potrzebujemy, by nasz organizm mógł się regenerować –włączając mechanizmy naprawcze przywraca równowagę w zdrowiu fizycznym, mentalnym i emocjonalnym.

cbvip

 1. Bartek
  | ID: d612c5dc | #1

  co to ma być?

 2. Anonim
  | ID: 40b70b22 | #2

  @Bartek
  kup sobie laminine zastosuj rano 2 ( poludnie 1 omega ) wieczorem 2 i wiecej nie bedziesz pytal co to ma byc , tylko bedziesz polecal to innym

Komentarze są zamknięte