Omar – miłość w cieniu żydowskiej okupacji

Niezależna Gazeta Obywatelska3

OmarNa ekranach polskich kin wyświetlany jest kolejny film ukazujący realia żydowskiej okupacji Palestyny i rasistowskich zbrodni izraelskich oprawców na palestyńskich cywilach. Osią dramatu Omar jest miłość tytułowego bohatera do palestyńskiej dziewczyny i walka z żydowskim okupantem.

Na drodze miłości, delikatnej, subtelnej, ograniczonej do niewinnych pocałunków i spojrzeń, stoi kilkunastometrowy mur, a wokół niego ukryci w wieżach obserwacyjnych żydowscy snajperzy. Mur oddziela jedne palestyńskie osiedla od innych, rozdziela młodego ciężko pracującego w piekarni Palestyńczyka od Palestynki w której jest zakochany.

Palestyńczyk jest członkiem organizacji niepodległościowej. Po jednej z akcji wymierzonej przeciw okupantom, żydowska bezpieka go zatrzymuje. W żydowskiej katowni, izraelscy esesmani torturują chłopaka. Chłopak zawieszony za skute na placach ręce, nagi, jest torturowany przez izraelskiego esesmana – żydowski oprawca bije go deską po twarzy i przypala mu zapalniczką narządy płciowe. Skatowany leżąc w ciemnym pełnym robactwa bunkrze słyszy jęki innych torturowanych Palestyńczyków.

Po zwolnieniu i kolejnym zatrzymaniu zakończonym torturami żydowski ubek wymusza na chłopaku kolaboracje. Chłopak postanawia przeciwstawić się żydowskim oprawcom.

Jan Bodakowski

 1. Eleonora
  | ID: f24c8086 | #1

  Co to za antysemicki portal?
  Tak bezczelnie reklamować antyizraelski film?
  Kolejny nienawistnik, podobny do Brauna…

  Co na to rebe Terlikowski z Frądy?

  http://www.fronda.pl/a/grzegorz-braun-pod-grunwaldem,40482.html

 2. PT
  | ID: 490704bc | #2

  A co na ten wpis i sami film miłośnik i sympatyk państwa położonego w Palestynie Pan Słomka brylujący niesamowicie na tym portalu? Co Pan Paweł Czyż, zwolennik żydosanacji?

 3. Piotr
  | ID: a9c2105e | #3

  Czemu Eleonora jeteś taka nietolerancyjna ? Z jakch powodów nie przeszkadza ci zabijanie kobiet i dzieci w Palestynie ? Obecnie żydzi zabijajają cywili to jest ok ? nie można tego komentować ?

Komentarze są zamknięte