Tomaszewski jak arbuz, czyli z wierzchu zielony w środku czerwony!?

Redaktor40

Jan Tomaszewski/ wikipedia 24 maja 2012 r. na moim blogu jasno i negatywnie odniosłem się do postawy posła Jana Tomaszewskiego w czasie programu „Kropka nad i” na antenie TVN24 z udziałem innego posła, byłego piłkarza Cezarego Kucharskiego, który zarzucił Tomaszewskiemu, że w latach 80. ubiegłego wieku należał do Patriotycznego Ruchu Odrodzenia Narodowego (PRON) – organizacji, która popierała gen. Wojciecha Jaruzelskiego oraz decyzję o wprowadzeniu stanu wojennego.

– Nie zmieniłem swoich poglądów. Mam te same. Do tej pory nikt mi nie wytłumaczył, co by było jakby wojska radzieckie wkroczyły – wówczas skonkludował Tomaszewski. Oświadczył także, że nie jest „ani patriotą-idiotą, ani nacjonalistą”. – Wolę z naszymi Polakami przegrać niż z innymi wygrać. (…) Oni mi wierzą – dodał.

Niedawno zaapelowałem w liście otwartym do prezesa FIFA Seppa Blattera o rezygnację z organizacji XXI Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w 2018 roku na terenie Rosji. W podobnym tonie wypowiedział się wicepremier Wielkiej Brytanii Nick Clegg. Brytyjski polityk sugeruje odebranie Rosji statusu w ramach zaostrzenia sankcji za zestrzelenie lotu Malaysia Airlines MH17. – W chwili obecnej to jest nie do pomyślenia. Żeby turniej mógłby odbyć się w kraju obwinianym przez Zachód za dostawy broni do separatystycznych rebeliantów oskarżonych o spowodowanie śmierci 298 pasażerów – powiedział Clegg.

Tymczasem działacz PRON, głoszący poparcie dla wprowadzenia nielegalnego stanu wojennego, poseł Jan Tomaszewski stanął dziś w obronie polityki Putina. Takie stanowisko w sprawie jego postawy zajął prezes PiS Jarosław Kaczyński w rozmowie z PAP. – Każdy, kto wypowiada się w ten sposób, jest antypolski. (…) Kogoś, kto w tym momencie staje po stronie Putina, nie chce poprzeć uzasadnionego postulatu, żeby zbojkotować mistrzostwa świata w piłce nożnej, działa przeciwko najbardziej elementarnym interesom. O jego obecności w klubie PiS nie ma mowy — podkreślił szef Prawa i Sprawiedliwości.

Trzeba się zastanowić czy lansowanie celebrytów z lat PRL i przygarniane ich na listy wyborcze lub „doklejanie” do obozu tzw. prawicy ma jakiś sens. Inny znany piłkarz z czasów PRL Grzegorz Lato przynajmniej sprawował mandat senatora RP z listy postkomunistów. Co Tomaszewski ze swoimi poglądami robił w PiS? Ano wprowadzał zamęt, a tymczasem zawsze miał wiele wspólnego ze znanym antykomunistycznym powiedzeniem – był jak arbuz – z wierzchu zielony, a w środku czerwony. Po prostu!

Adam Słomka
Przewodniczący KPN-NIEZŁOMNI,
poseł na Sejm RP (1991-2001)

 

 1. Eleonora
  | ID: 384904df | #1

  S łomka jak zwykle :))
  Tak to jest kiedy żołd pobiera się od Ariela Szarona
  Nawet nie chce się komentować tak durnowatego artykułu…
  żal jedynie, że Redakcja toto puszcza…..

  Odniosę się do jednego ze zdjęć, które obiegły świat.
  Na dowód, że ktoś tutaj kłamie ( żeby nie napisać- łże!)

  http://kwiatkowska.blog.polityka.pl/wp-content/uploads//2014/07/maskotka-4.jpg

  Prowadząca blog pt. „Patrząc na Wschód” Katarzyna Kwiatkowska-Moskalewicz opisuje historię pewnego zdjęcia:

  Ta fotografia obiegła świat. Wylądowała na pierwszych stronach gazet, wywołała falę oburzenia.

  Separatysta w mundurze moro, nieogolony, z petem w lewej ręce i przerzuconym przez ramię karabinem, wyciąga w górę pluszową małpkę, zabawkę jednej z małych ofiar zestrzelonego boeinga. Na pierwszych stronach gazet wyglądało to jak gest triumfu zaślepionej nienawiścią siły nad bezbronnymi ofiarami.
  Jest jednak nagranie, które pokazuje cały kontekst. A z kontekstu wynika, że człowiek z małpką nie jest takim potworem, jakim zobaczył go świat. Separatysta pokazuje maskotkę i mówi: „Wszystkich zabili, nikogo nie żałowali”, potem odkłada ostrożnie zabawkę, zdejmuje czapkę, żegna się. Tego jednak nie zobaczyliśmy na żadnym zdjęciu opublikowanym przez media – pisze Kwiatkowska-Moskalewicz.

  http://www.youtube.com/watch?v=xLdRBaL4-wU

  ( od 1 min)

 2. Eleonora
  | ID: 384904df | #2

  Panie Adamie
  Pan przesle te zdjęcia do prokuratury.
  Będą służyły jako dowód na wykonawstwo Putina i spółki

  Oto są poszukiwane przez pana baterie typu: Buk

  http://pu.i.wp.pl/k,Mjk5NTI0NDEsMTMwOTk=,f,truckoftheyear.jpg

 3. Eleonora
  | ID: 384904df | #3

  … zapomniałam!
  – uciekają do Rosji:))

 4. Irena
  | ID: b163e089 | #4

  Tytuł artykułu jest trafny. Sportowcy to byli informatorzy w czasach komunizmu.W ten sposob mogli uprawiać sport.nakarmiono ich,,,ubrano,sprzet dano i zwiedzili kawał swiata,za darmo. Czasem udało im sie zdobyc medal,zapisać w kartach historii.Ale nie byli na tyle wykształceni,aby stanac na czele wiekszej grupy społeczeństwa i jej przewodzić Widzimy to w momencie pogłebiajacej sie biedy i upadku państwa polskiego.Mam nadzieje,że JOW-y zostaną wprowadzone w najbliższych wyborach i politykiem zostanie wybrany kompetentny,mądry poseł,radny Musimy czuwać,a nie spać.

 5. Pejter
  | ID: 05562614 | #5

  Szybko sobie przypomniano przeszłość tego Pana. Gdy był mierny ale wierny, to jakoś to nie przeszkadzało.

 6. Bartek
  | ID: dac6304c | #6

  Tomaszewski od zawsze komuszył.

 7. z Niemodlina
  | ID: 865a064e | #7

  Kibole mówią, że nasz murzyn jest biały. Dotyczy to też polityków. Gdy jest u nas to jest cacy, gdy odejdzie (abstrahując od motywów – dla mnie jego pogląd jest idiotyczny) to już jest komuchem.

 8. z Niemodlina
  | ID: 42975d2c | #8

  @z Niemodlina

  A kto to są ci kibole lewaku, używasz jakiś dziwnych określeń rodem z ulicy Czerskiej.

 9. Janusz Sanocki
  | ID: e6d55112 | #9

  Tomaszewski był dobry dopóki słuchał Prezsa Kaczynskeigo. Kiedy miał własne zdanie okazuje się szkodnikiem, zwolennikiem Putina i japońskim szpiegiem. a rozstrzelać drania tak jak Bucharina i Tuchaczewskiego.
  Istota sprawy jest sposób traktowania posłow, w relacji poseł- prezes partii, a nie czy Tomaszewski miał w głowie to czy tamto. to co pisze Słomka jest kompletnie nie na temat.

 10. Irena
  | ID: 5462b607 | #10

  Jezeli wprowadzone zostaną JOW-y,…. nie bedzie takiej relacji uzależnienia ….. członek partii, poseł. od Prezesa partii.
  Mądry post,jak zwykle pana Sanockiego.pozdrawiam

 11. Bartek
  | ID: 972d5aee | #11

  @Janusz Sanocki Łodezwał się ten co stracił poparcie za chwalenie rządów Łukaszenki. Ekspert od prezesa

 12. Klon
  | ID: 6f89588b | #12

  Irena :
  Jezeli wprowadzone zostaną JOW-y,…. nie bedzie takiej relacji uzależnienia ….. członek partii, poseł. od Prezesa partii.
  Mądry post,jak zwykle pana Sanockiego.pozdrawiam

  Nie wierzę, żeby była jedna prosta recepta na wszystko. Życie społeczne to zbyt skomplikowany mechanizm, żeby wszystko mogła załatwić jedna prosta operacja. Dzisiaj wprowadzamy JOW-y a jutro mamy raj na ziemi. Nie wierzę w takie cuda. Dla mnie to tylko kolejna utopia. Miał być raj na ziemi jak wygra Solidarność, jak wejdziemy do Unii itd. No i co? Za każdym razem przebudzenie z ręką w nocniku. Podobnie może być z JOW. Pojawią się nowe problemy, może jeszcze gorsze niż obecnie. Dzisiaj trzeba się płaszczyć przed prezesami partii. Po wprowadzeniu JOW najwięcej do powiedzenia będą mieć sponsorzy, którzy zechcą sfinansować kandydatowi kampanię wyborczą. Skończą się rządy prezesów ale zaczną się rządy pieniądza. Chyba wszyscy wiemy jakie środowiska w Polsce mają najwięcej pieniędzy i skąd się wzięły największe fortuny. Nie czarujmy się, że to będzie zmiana na lepsze. Trzeba prowadzić pracę u podstaw, budować społeczeństwo obywatelskie na poziomie lokalnym. Bez tego nie pomoże nam żadna zmiana ordynacji a może nawet zaszkodzić.

 13. Eleonora
  | ID: 9aa4c634 | #13

  @Janusz Sanocki

  Zdaje się, że pan nie rozumie istoty demokracji w PIS ?

  proszę spróbować zrozumieć działanie Kłosowskiego.
  W jeden dzień ” nie wybiera się do Parlamentu UE”
  W drugi na rozkaz prezesa już drukuje ulotki :))

  Teraz z uporem walczą ” o życie” o bronią a raczej zasłaniają się postacią prof Chazana…
  Znak, że wybory się zbliżają

  a jeszcze tak niedawno byli
  – przeciw życiu

  Prawda panie pośle Kłosowski?
  Zwiało się z sali obrad

 14. z Niemodlina
  | ID: e419f1d3 | #14

  @z Niemodlina
  A może te chłopaczki z Białegostoku aresztowane za handel żywym towarem, które chodzą na młyn Jagiellonii czy z Chorzowa skazane za pobicie Meksykanów. Może też te, które zabiły maczetami kolesia z Krakowa, bo był kibolem innej drużyny?

 15. z Niemodlina
  | ID: e419f1d3 | #15

  Eleonora :
  @Janusz Sanocki
  Zdaje się, że pan nie rozumie istoty demokracji w PIS ?
  proszę spróbować zrozumieć działanie Kłosowskiego.
  W jeden dzień ” nie wybiera się do Parlamentu UE”
  W drugi na rozkaz prezesa już drukuje ulotki :))
  Teraz z uporem walczą ” o życie” o bronią a raczej zasłaniają się postacią prof Chazana…
  Znak, że wybory się zbliżają
  a jeszcze tak niedawno byli
  – przeciw życiu
  Prawda panie pośle Kłosowski?
  Zwiało się z sali obrad

  Demokracja w PiS? Oczywiście, że tak ale nie gdy wybory są sprzeczne z wolą Jarosława

 16. z Chmielowic
  | ID: 370e1080 | #16

  @Klon
  Święte słowa. Zgadzam się. Szczególnie z ostatnim zdaniem !

 17. z Chmielowic
  | ID: 370e1080 | #17

  z Niemodlina :
  Demokracja w PiS? Oczywiście, że tak ale nie gdy wybory są sprzeczne z wolą Jarosława

  Nie popadajmy w przesadę. Przecież słowo przywódca – prezes, musi się na czymś opierać. Co prawda o styl można się spierać, ale przecież nie o to w tym wszystkim najbardziej chodzi. Czyż nie ?

 18. z Niemodlina
  | ID: 09e72bc0 | #18

  @z Niemodlina

  To pewnie w TVN24 i gazecie wyborczej informowali, że zatrzymani z Białegostoku chodzili na młyn Jagiellonii ?? :) bo w TVN 24 również POkazywali, że to biedni Meksykanie zostali napadnięci przez kibiców Chorzowa co jest tak samo prawdziwe jak to, że tow. Walter i Wejchert to polscy patrioci :) :)

 19. Anonim
  | ID: 58801a1c | #19

  Dla Eleonory, jak dla każdej ruskiej agentki, tzw. separatysta (czytaj Rosjanin uzbrojony po zęby przez Moskwę i wykonujący ruskie rozkazy) jest człowiekiem, a nawet więcej niż ktoś, kto zasługuje na miano człowieka. Jest kimś w rodzaju nadczłowieka, nie tylko skrzywdzonego przez żydowskie media dręczące palestyńskich terrorystów (opłacanych, nawiasem mówiąc, przez Moskwę), ale człowiekiem o niezwyklej wrażliwości (przez te żydowskie media ukrywanej). On przeżywa ekspiację z powody zabitych przez siebie dzieci, podobnie, jak ruscy w 1945 płakali podobno nad żałosnym losem gwałconych przez siebie kobiet. Jakież to ludzkie i duszoszczypatielnyje. No, bo ruska dusza, to przecież w propagandzie ruskiej agentury w Polsce, dusza nasza, słowiańska, a jakże! I nieważne się staje, ze ten rusek odpalił rakietę i zabił. Ma być tak, jak po wypiciu pół litra „stolicznoj” – wsio rawno! Nie ważne kto zabił, nie ważne są ofiary! Ważne, że ten gieroj Ruskowo Sajuza wzruszył sja i zapłakał. Job waszu…! Zdrawstwój bratia! Ot nasza kultura! My kulturnyj narod ! Eleonora…

  P.S. To nie była bynajmniej dyskusja z Eleonorą! Z ruskimi agentanmi się nie dyskutuje!

 20. z Niemodlina
  | ID: aa8ee0a8 | #20

  No nie, sąd ich aresztował/skazał za wznoszenie haseł przeciwko reżimowi Tuska. Obiekt dumy Hofmana to naprawdę adekwatne określenie na istotę z niemodlina.

 21. z Niemodlina
  | ID: 357899e9 | #21

  @z Niemodlina

  Zapis monitoringu i zeznania świadków wyraźnie wskazały, że to meksykańscy bandyci pierwsi prowokowali i zaatakowali Polaków. Sądy i prokuratura w czasie reżimu Donalda T. to najbardziej skorumpowane i skompromitowane instytucje państwowe, świadczy o tym fakt, że zdecydowana większość Polaków nie ufa wymiarowi „sprawiedliwości” i nie wierzy w jego skuteczność i sprawiedliwość. Jak sąd ich nie mógł skazać, gdy już pierwszego dnia przestępcy z PO na czele z kiepem w randze ministra i szef MSW wydał już na nich wyrok ????? Oczywiście wyjątkiem są czytelnicy gazety wyborczej i widzowie tvn, którzy wierzą w niezawisłość i bezstronność POlskich sądów i prokuratury :) :) Umoczeni są nawet sędziowie w Sądzie Najwyższym o czym świadczy akcja CBŚ o kryptonimie „alfa”, przykładów bezprawia i kolejnych dowodów na rosyjskie i białoruskie standardy jest aż nadto.

 22. z Niemodlina
  | ID: 0006d2dd | #22

  A ci co zabili „Człowieka” w Krakowie na Kurdwanowie tez polityczni? Idź do majtek organie Hofmana :-D

  A ci, co wyzywali Romów w Kluczborku i zostali za to skazani to też niewinni? Co ciekawe, nie odwołali się od wyroku skazującego.

 23. z Niemodlina
  | ID: 0006d2dd | #23

  z Niemodlina :
  @z Niemodlina
  Zapis monitoringu i zeznania świadków wyraźnie wskazały, że to meksykańscy bandyci pierwsi prowokowali i zaatakowali Polaków. Sądy i prokuratura w czasie reżimu Donalda T. to najbardziej skorumpowane i skompromitowane instytucje państwowe, świadczy o tym fakt, że zdecydowana większość Polaków nie ufa wymiarowi „sprawiedliwości” i nie wierzy w jego skuteczność i sprawiedliwość. Jak sąd ich nie mógł skazać, gdy już pierwszego dnia przestępcy z PO na czele z kiepem w randze ministra i szef MSW wydał już na nich wyrok ????? Oczywiście wyjątkiem są czytelnicy gazety wyborczej i widzowie tvn, którzy wierzą w niezawisłość i bezstronność POlskich sądów i prokuratury :) :) Umoczeni są nawet sędziowie w Sądzie Najwyższym o czym świadczy akcja CBŚ o kryptonimie „alfa”, przykładów bezprawia i kolejnych dowodów na rosyjskie i białoruskie standardy jest aż nadto.

  Bo tak powiedzieli na forach kibolskich? Ich zawsze prowokuje policja, bo jest w pobliżu. Tak jak poszedł w necie news, że kibol został podpalony żywcem i umiera, a facet miał tylko osmalony ryj.

 24. z Niemodlina
  | ID: 357899e9 | #24

  @z Niemodlina

  Nie ośmieszaj się lewaku, więcej zła i przestępstw ma miejsce w piątkowe i sobotnie wieczory na wiejskich dyskotekach w remizach strażackich niż na meczach piłkarskich i ogólnie w środowisku kibicowskim.

 25. z Niemodlina
  | ID: 357899e9 | #25

  @Anonim

  Jest dokładnie jak piszesz, ciekawi mnie tylko dlaczego sowieciarze, którzy uważają pułkownika KGB za pogromcę syjonistów nie dostrzegają jak z nimi jawnie współpracuje, czego dobitnym przykładem jest wysłannik Putina do POlski Wiaczesław Moshe Kantor ( prawdziwy Słowianin :) :) ) którego zadaniem jest przejęcie polskich Azotów.

 26. Eleonora
  | ID: dc88cb00 | #26

  @Anonim

  czy pan czyta co pisze?

  PS ja nie rozmawiam z idiotami
  z agentami i owszem bynajmniej wiedzą coś o otaczającym go świecie
  Pan niewiele wie, dlatego zostanie Anonimem…
  Anonimowy głupek i nic więcej :(

 27. J-y
  | ID: e8fe1d79 | #27

  Eleonora :
  @Anonim
  czy pan czyta co pisze?
  PS ja nie rozmawiam z idiotami
  z agentami i owszem bynajmniej wiedzą coś o otaczającym go świecie

  Sama się przyznała do kontaktów z agentami. Wszystko jasne.

 28. Anonim
  | ID: 58801a1c | #28

  Myślę, że Eleonora dobrze wie, że ruscy niekoniecznie muszą być lojalni wobec kolaborantów.

 29. Eleonora
  | ID: e0a21830 | #29

  @J-y

  Jasne jest to, że odróżniam głupka od agenta.
  Chyba nie mysli pan, że obce mocarstwa tego nie czynią?!

  Komu potrzebny jest głupek wypisujący farmazony pod zmyślnym nickiem ” Anonim” lub/i J-y ?!

 30. J-y
  | ID: 02aa82bb | #30

  Eleonora :
  @J-y
  Jasne jest to, że odróżniam głupka od agenta.
  Chyba nie mysli pan, że obce mocarstwa tego nie czynią?!

  Zastanawiam się czy po tych wypowiedziach obce mocarstwo, któremu pani służy, nie przeniesie pani z kategorii agentów do kategorii głupków. Jak można się tak publicznie dekonspirować?

 31. Eleonora
  | ID: e0a21830 | #31

  @z Niemodlina

  Ciekawe dlaczego piewcy wolności gospodarczej i poległego prezydenta czynią takie przewałki?

  „Jak to się stało, że w 2006 roku przy wsparciu prezydenta Lecha Kaczyńskiego ówczesny zarząd Orlenu za wszelką cenę dążył do przejęcia rafinerii na Litwie znajdującej się w kiepskim stanie technicznym (już w styczniu 2006 roku polska edycja Forbesa nazwała inwestycje „zakupem najdroższego złomu na świecie”) w kraju, który nie pałał i nie pała do Polski szczególnym uczuciem?

  Prezes Chalupec podchwycił ideę zakupu Możejek mimo że już wówczas wiedziano, że rząd litewski prawie wrogo patrzy na polski kapitał. Orlen dał się wciągnąć w licytacje z rosyjskim Łukoilem i kazachskim KazMunaiGaz. Londyńscy menadżerowie Yukosu wylicytowali dla siebie i dla rządu litewskiego astronomiczną cenę 2,34 mld dolarów. Dlaczego astronomiczną? W 2002 roku za 27 proc. akcji Możejek Yukos Chodorkowskiego zapłacił 75 mln dolarów. Dysproporcja szokuje.

  Przy transakcji doradzał Chalupcowi m.in. Goldmann Sachs za ciężkie pieniądze, który w swych raportach twierdził, że nawet gdy Rosjanie wstrzymają Orlenowi dostawy ropy, co stało się wkrótce na rozkaz Igora Sieczina po zakupie Możejek, rafineria i tak będzie rentowna. W ciągu 8 lat po kupnie Możejek tylko raz rafinerii udało się przekroczyć próg rentowności. Czego się spodziewać po banku inwestycyjnym, który fałszował statystki dla rządu greckiego za odpowiednie honorarium. Lecz dlaczego przed oczywistymi negatywnymi scenariuszami inwestycji nie ostrzegały rząd polski Ośrodek Studiów Wschodnich, Agencja Wywiadu, MSZ?

  Czyżbyśmy dostali rozkaz wykupienia Możejek od biedniejącego Chodorkowskiego???
  Też ” rosjanina” :))

  http://www.forbes.pl/kto-odpowie-za-zakup-rafinerii-mozejki,artykuly,173348,1,2.html

 32. | ID: 93bc6259 | #32

  Bardzo się cieszę, że plotki o śmierci tow. Janusza Sanockiego (kiedyś PZPR) w oddziałach Putina na Ukrainie okazały się nieprawdziwe. Zapraszam wszystkich chętnych na procesy zbrodniarzy komunistycznych: http://www.ubezpieczenie.biz.pl/2014/07/16/procesy-zbrodniarzy-komunistycznych/

 33. Irena
  | ID: c07026d8 | #33

  @Tomasz Sokolewicz.Ciesze sie ze pan zyje.Plotkami radziła bym sie nie zajmować.Zawsze myslalam,ze to domena kobiet.Jakze sie pomyliłam.Szcześć Boże.

 34. Eleonora
  | ID: e0a21830 | #34

  @Tomasz Sokolewicz

  Ktoś znacznie mądrzejszy od pana powiedział

  ” Język jest ambasadorem rozumu”

  Pan przemysli te słowa

 35. Eleonora
  | ID: e0a21830 | #35

  @Tomasz Sokolewicz

  Muszę ukorzyć się stokrotnie:)
  Kliknęłam na pański aktywny login i…
  zamarłam z wrażenia.
  Dotychczas nie zdawałam sobie sprawy jakimi gejzerami intelektu bywają nasi ” opozycjoniści” drodzy.
  Ot, kierowałam się takimi małymi utarczkami słownymi typu ruska agentka, putinada i itp…
  Ale pan to jesteś prawdziwy gejzer i to nie tylko intelektu!
  Skoro posiada pan referencje samego Joe Bidena z Partii Demokratów USA!

  To może wzorem swojego wielkiego poplecznika zajmie się pan czymś znacznie poważniejszym od PZPRowców:)
  Samym jądrem współczesności
  – gejami i zydami

  Wspomnę na jedną krótką wypowiedź pańskiego pryncypała

  „Wiceprezydent Stanów Zjednoczonych, Joe Biden podziękował liderom żydowskim za pomoc w zmianie postawy Amerykanów w sprawie „małżeństw gejów i innych problemów”.

  Biden docenił postawę Żydów, którzy „mają dużo do powiedzenia w Hollywood”. Wiceprezydent powołał się na propagowane przez nich programy kulturalne, filmy i sztukę, które zmieniły stanowisko obywateli amerykańskich wobec „małżeństw tej samej płci.”

  Amerykański przywódca cytował media społecznościowe i seriale nadawane przez NBC np. „Will and Grace.” Wg wiceprezydenta, Żydzi, kierujący mediami społecznościowymi i mający najwięcej do powiedzenia w branży filmowej w Hollywood w „85 procentach przyczynili się do zmiany postawy w sprawie małżeństw homoseksualnych.” Biden zauważył, że ten wpływ był „dobry.”

  Swoje uwagi wiceprezydent wygłosił w ub. wtorek na spotkaniu zorganizowanym przez Krajowy Komitet Demokratów z okazji Miesiąca Pamięci Żydowskiego Dziedzictwa. Biden potwierdził, że „żydowskie wartości” w istotny sposób ukształtowały Amerykanów i wciąż są bardzo ważne.

  Read more: http://www.pch24.pl/wiceprezydent-usa–wartosci-zydowskie-i-homoseksualne-na-sztandarach,15179,i.html#ixzz39MbdilUb

  Do dzieła panie Sokolewicz, do dzieła!!
  Zmieniać i nasze wartości zatęchłe!

 36. Anonim
  | ID: 58801a1c | #36

  Zarzuty o agenturalność Eleonory nie są błahe. To zarzuty poważne.

 37. Irena
  | ID: c07026d8 | #37

  @Tomasz Sokolewicz. Słuchaj dziennikarzu. zajmujący sie plotkami.Pan Janusz Sanocki to najpoważniejszy kandydat na Burmistrza pieknej Nysy. Anioł Stróż Czuwa nad Nim. A ja pomodle sie aby Ciebie tez ochraniał,chociaz mam wątpliwosci czy zasługujesz na niebiańskie wsparcie w tym,co czynisz.

 38. Pogoń
  | ID: 8fd76561 | #38

  Irena :
  @Tomasz Sokolewicz. Słuchaj dziennikarzu. zajmujący sie plotkami.Pan Janusz Sanocki to najpoważniejszy kandydat na Burmistrza pieknej Nysy. Anioł Stróż Czuwa nad Nim. A ja pomodle sie aby Ciebie tez ochraniał,chociaz mam wątpliwosci czy zasługujesz na niebiańskie wsparcie w tym,co czynisz.

  Anioł Stróż czy może Łukaszenko?

 39. Eleonora
  | ID: 47e56407 | #39

  Anonim :
  Zarzuty o agenturalność Eleonory nie są błahe. To zarzuty poważne.

  Taa….

  jak poważnym jest Anonim:))))

 40. Irena
  | ID: ac5e6923 | #40

  @Anonim.Radze, zakochaj się. !!!!…. Będziesz miał nad czym sensownym mysleć…. dobrego tygodnia

Komentarze są zamknięte