Słomka do Blattera: Można być apolitycznym, ale nie ślepym!

Redaktor11
Adam Słomka i Zygmunt Miernik na Majdanie, Kijów 2014 r.

Adam Słomka i Zygmunt Miernik na Majdanie, Kijów 2014 r.

Lider Konfederacji Polski Niepodległej – NIEZŁOMNI Adam Słomka zwrócił się dziś za pośrednictwem prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniewa Bońka z listem otwartym do prezydenta Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej (FIFA) Seppa Blattera w sprawie organizacji przez władze Federacji Rosyjskiej XXI Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Dotarliśmy to tekstu, który przedstawiamy poniżej!

 

 

 

 

***

KONFEDERACJA POLSKI NIEPODLEGŁEJ – NIEZŁOMNI

PRZEWODNICZĄCY
Adam Słomka

 

 

Warszawa, 23 lipca 2014 r.

LIST OTWARTY

DO PREZYDENTA
Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej (FIFA)
Pana Seppa Blattera

za pośrednictwem

Prezesa
Polskiego Związku Piłki Nożnej (PZPN)
Pana Zbigniewa Bońka

 

Szanowny Panie Prezesie,

w związku ze zbrodniczą działalnością władz Federacji Rosyjskiej i zestrzeleniem nad terytorium Ukrainy Boeinga 777 Malaysia Airlines (lot MH17) w ramach terrorystycznej działalności oddziałów podporządkowanych de facto prezydentowi Federacji Rosyjskiej tow. płk KGB Władimirowi Putnowi, apeluję do FIFA o jednostronne zerwanie organizacji XXI Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018 w Rosji. Mój apel wynika z doświadczenia życiowego wyniesionego z blisko dwuletniego uwięzienia przez władze komunistycznej Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej i osoby zwolnionej pod naciskiem premier Wielkiej Brytanii Margaret Thatcher. Nie wyobrażam sobie jako kibic, aby jakiekolwiek stowarzyszenia zrzeszające związki (stowarzyszenia narodowe) piłki nożnej, walczące z rasizmem, zezwoliły na powtórkę z XI Letnich Igrzysk Olimpijskich, które odbyły się w dniach 1–16 sierpnia 1936 roku w Berlinie nawet w aspekcie jednej dyscypliny, którą uprawia blisko 200 mln osób na świecie. Dla mojego środowiska nie ma bowiem różnicy między zbrodniczym charakterem komunizmu a nazizmu i ich naśladowców.

Z zasady współzawodnictwa i apolityczności Federacja nie może ignorować faktu celowego zabójstwa 80 dzieci przez reżim władz Federacji Rosyjskiej i jej zwolenników, którzy poprzez rosyjski koncern Gazprom wspierają niby współzawodnictwo wynikające z ciężkiej pracy sportowców różnych dyscyplin. Można odnieść wrażenie, że Gazprom i jego kremlowscy właściciele są w stanie dziś czerpać korzyści z Ukrainy i jej próby ponownego podboju – podobnie do IG Farben czy koncernu Kruppa w czasie II wojny światowej, co kosztowało w XX wieku miliony istnień ludzkich.

Na świecie jest wiele państw demokratycznych i cywilizowanych, których władze są godne przez swoją politykę tolerancji aby organizować XXI Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018. Rosja do nich nie należy! Wystarczy wspomnieć, że w czasie Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2014 r. w Soczi na kijowskim Majdanie lała się krew niewinnych, cywilnych obywateli państwa atakowanego przez Federację Rosyjską.

Oczekuję jako więzień czasów komunizmu, systemu bliźniaczego wobec nazizmu, że Pan Prezes jako obywatel Szwajcarii, kraju neutralnego w czasie ostatniej wojny światowej, przed możliwym blamażem związanym z ewentualnym utrzymaniem organizacji XXI Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018 w Rosji, odwiedzi Polskę oraz miejsca kaźni milionów obywateli RP zamordowanych przez ZSRR w latach 1939-89 i nie dopuści do oderwania FIFA od historycznych faktów i tragedii ludzkiej spowodowanej i wspieranej przez następcę prawnego oraz mentalnego … następnych i ważnych sportowo mistrzostw świata!

Można być apolitycznym, ale nie ślepym!

Z poważaniem

(-) Adam Słomka
Przewodniczący Konfederacji Polski Niepodległej – NIEZŁOMNI,
poseł na Sejm RP (1991-2001),
obserwator OBWE procesów demokratycznych
w krajach tzw. b. Bloku Wschodniego

Do wiadomości:
Poseł do Parlamentu Europejskiego Ryszard Czarnecki

 1. Eleonora
  | ID: 90be4c2c | #1

  Pan Słomka, jak zwykle
  – na prochach :)

  Na pańskim miejscu nie szafowałabym porównywaniem Ofiar lotu Boeinga do ofiar holokaustu i IG Farben!
  Okazać się może że oprócz tego, że jest pan niezrównowazonym rusofobem to jeszcze paskudnym
  – antysemitą!!!!

  Co do pewności, z jaką Słomka oskarża Rosję ( jeszcze przed wynikami śledztwa) garść info z różnych portali:

  – Katastrofa malezyjskiego Boeinga w obwodzie donieckim Ukrainy i monitorowanie ukraińskiego terytorium przez satelitę USA zbiegły się w czasie – powiedział dziś dowódca zarządu operacyjnego Sztabu Generalnego sił zbrojnych FR, Andriej Kartapołow.

  Zwrócił się on do USA z prośbą o przedstawienie zdjęć z tego satelity.

  Kartapołow podkreślił również, że dane z obiektywnej kontroli Ministerstwa Obrony FR świadczą o tym, że Boeing 777 po przelocie nad Donieckiem zboczył z trasy o 14 km.

  – Odpowiedź USA:
  Nie ma dowodów na bezpośrednie zaangażowanie rządu Rosji w zestrzelenie Boeinga 777 – informują amerykańskie źródła wywiadowcze i oceniają, że samolot pasażerski został zestrzelony „przez pomyłkę”.

  Dodać nalezy, że wokół lotu Boeinga narasta coraz więcej niewiadomych.
  Podobnie jak do pamiętnego WCT
  – dlaczego wszystkie paszporty były prawie nowiusienkie?
  – dlaczego liczba 108 ofiar, lekarzy jadących na konferencję o AIDS
  zmieniła się na 6 osób?
  z setki na sześć???
  Kim była reszta pasażerów?

  I jeszcze o Malezji, która w krótkim czasie straciła 2 samoloty pasażerskie.
  I to w czasach, kiedy wokół ziemi krążą dziesiątki satelitów szpiegowskich?

  Prof Iwo Pogonowski w jednym z artykułów pisze

  „16 września 2003 r. w komunikacie telewizji CNN podano wypowiedź premiera Malezji, ze: „Kilka milionów Żydów rządzi światem „.
  Mahathir rządził Malezją przez 22 lata i rozbudował jej gospodarkę tak, że dziś jest ona (pod względem wielkości) 17-tą potęgą na świecie. Mahathir często powtarza swe ataki na globalizację, politykę USA na Bliskim Wschodzie i na Izrael.

  http://www.pogonowski.com/display_pl.php?textid=137

  To własnie w Malezji powstała Komisja do Spraw Zbrodni Wojennych

  http://en.wikipedia.org/wiki/Kuala_Lumpur_War_Crimes_Commission

  Czytamy na jej stronach:

  Komisja do Spraw Zbrodni Wojennych z Kuala Lumpur, znana także jako Trybunał Zbrodni Wojennych z Kuala Lumpur jest organizacją malezyjską założoną w 2007 r. przez Mahathira Mohamada, w celu badania zbrodni wojennych. KdSZWzKL miała być w założeniu organizacją alternatywną dla Międzynarodowego Trybunału Karnego w Hadze, który Mahathir oskarżył o stronniczość w wyborze rozpatrywanych przez Trybunał spraw.
  Ciało zarządzające KdSZWzKL zostało stworzone do nadzoru i prowadzenia śledztwa w kwestii skarg złożonych przez ofiary wojen i zbrojnych konfliktów w relacji do popełnionych przestępstw przeciwko pokojowi, zbrodni wojennych, zbrodni przeciwko ludzkości i innych podobnych oskarżeń składanych w ramach prawa międzynarodowego.
  W listopadzie 2011 r. trybunał opierając się na prawnej zasadzie represji wszechświatowej osądził zaocznie byłego prezydenta USA George W Busha i byłego premiera Wielkiej Brytanii Tony Blaira uznając obu winnymi zbrodniom przeciwko pokojowi za przeprowadzenie niezgodnej z prawem inwazji iraku.
  W listopadzie 2013 r trybunał skazał panstwo Izrael uznając je winnym zbrodni ludobójstwa na narodzie palestyńskim a także skazał byłego izraelskiego generała Amosa Yarona za zbrodnie przeciwko ludzkości i ludobójstwo podczas jego udziału w masakrze w Sabrze i Shatili.

  Były ONZ-etowski specjalny sprawozdawca – Param Cumaraswamy – w raporcie na temat niezawisłości sędziow i prawników zasugerował że trybunał jest organizacją prywatną bez podstaw prawnych, podważając tym samym jej legalność. Trybunał nie posiada mandatu ONZ i nie jest uznany przez tą organizację. Nie posiada też władzy wydawania nakazów aresztowania lub ogłaszania wyroków i nie jest jasne czy jego werdykty mają jedynie symboliczne znaczenie.

  Oświadczenie na stronie internetowej trybunału głosi: “W przypadku jeśli trybunał skaże oskarżonych – jedyną karą będzie wpisanie winnej osoby do Rejestru Zbrodniarzy Wojennych i upublicznienie tej informacji na całym świecie”.

  Tak więc Malezja ma poważnych wrogów i te wypadki mozna rozpatrywać także pod tym kątem

  Ale jak widać Słomka woli widzieć
  – ruskich :)))

 2. Anonim
  | ID: d619baf3 | #2

  @Eleonora

  Oтлично, Элеонора! Большое спасибо! Так держать!

  Володя П.

 3. Dla Eleonory – podziękowania
  | ID: d619baf3 | #3

  @Eleonora

  Oтлично, Элеонора! Большое спасибо! Так держать!

  Володя П.

 4. Anonim
  | ID: 082540b2 | #4

  Skończ już babo ten ruski bełkot!

 5. Eleonora
  | ID: 1ede3a4d | #5

  @Anonim

  @Anonim

  Nie wiem czy ktos panu to powiedział?
  Że jest pan idiotą doskonałym :)))

 6. z Niemodlina
  | ID: 6b467958 | #6

  @Eleonora

  Элеонора, xорошая работа.

 7. | ID: ff7affca | #7

  Re; Pani Eleonoro,zgadzam sie z Pania calkowicie,a o nijakim Slomce,od dawna mam swoje zdanie,dla mnie to prowokator,jak cala reszta.

 8. J-y
  | ID: db2c3780 | #8

  @slowianka

  Jedna ruska baba za drugą. To się nazywa matrioszka.

 9. Eleonora
  | ID: 1e2a6714 | #9

  slowianka

  Dziekuję za miłe słowa.
  A panami proszę się zbytnio nie przejmować.
  Ci nasi ” opozycjoniści” tak już mają….:))
  Kto nie z nimi- ten ruski!
  Nerwowi jacyś, piszą w obcych językach, chociaż tak pięknie wysłużyli się syjonistom, dzielnie pomagajac przy budowie Judeopolonii, aż dziw bierze, że nie pisują w jidisz :))
  Niedopatrzenie czy miernoty jakieś ???

  Ktoś, kto publicznie chwali się znajomością ze Stećkami ( oprawcami Polaków na wschodzie)
  Kto nieprzytomnie wrzeszczy Slawa Ukrainie ( jakby nie znał konotacji tych słów)
  Kto sterczy obok jakiegoś szemranego jegomościa, który chwali się ” przynaleznością do sotni” ( sotnie to takie OUN-wskie „partyzanty” mordujące kobiety i dzieci)
  Proszę posłuchać:

  http://www.youtube.com/watch?v=7jHHxohMM4Y

  ( na prowokatora to chyba za słabyyyyy, pod uwagę biorę liche IQ)

 10. Anonim
  | ID: 082540b2 | #10

  @slowianka
  Słowianko, zgadzam się z Panią całkowicie! Eleonora to ruska prowokatorka, która cały cas publicznie broni Rosji i jej KGB-wskiego przywódcę Putina, Z takimi furiatkami na ruskiej pensji należy zrobić wreszcie porządek, tzn, osądzić i skazać prawomocnym wyrokiem za wspieranie obcej (sowieckiej) agentury,na której zlecenie, bądź z inspiracji działa na terenie Polski, wbrew polskim interesom, w rezultacie nierozliczenia tej agentury i jej współpracowników. Myślę, ze w naszym słowiańskim interesie leży zrobienie porządku z takimi ruskimi agentami, jak Eleonora! Ku chwale Ojczyzny, Słowianko!!!

 11. Eleonora
  | ID: 2d213176 | #11

  … a tymczasem w Ameryce

  „USA do tej pory nie wiedzą, która strona wystrzeliła rakietę, która zestrzeliła malezyjski samolot nad Ukrainą. Oświadczyła to oficjalna rzeczniczka Departamentu Stanu Marie Harf podczas briefingu dla dziennikarzy.

  Jednak USA jak wcześniej odpowiedzialnością za tragedię obarczają Rosję. Przy czym Waszyngton na razie nie opublikował danych amerykańskiego wywiadu lotniczego, które mogą potwierdzić lub obalić opinię strony amerykańskiej. Będzie to robił w miarę potrzeby – oznajmiła Harf.”

  Niemądrzy są ci amerykanie, przecież wystarczy zapytać naszych „kombatantów niezłomnych”
  Takiego Słomkę, oni już wiedzą kto winien!
  Przecież to proste jak kilo drutu, prawda panie Adamie?!

  A na Ukrainie same cuda i dziwy…

  Po intensywnej bijatyce na terenie ich parlamentu i podaniu się do dymisji Jaceniuka
  Król czekolady pełniący funkcję prezydenta, powołał na szefa rządu młodego nieznanego światu Włodymyra Hrojsmana.

  I tak obok Kołomyjskiego, ściganego listem gończym bandziora, we władzach zasiada jego duchowe dziecko, Hrojsman.

  polecam:

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Kategoria:Ukrai%C5%84scy_%C5%BBydzi

  Panie Słomka niezłomny, dobrze kombinujecie…. doskonale!
  Slava Ukrainie!

  Dla nieświadomych polecam książki dr Szcześniaka ” Judeopolonia” lub/i Tragizm losów Polski, Giertycha.

  Gołym okiem widać komu służycie!

Komentarze są zamknięte