Jutro na żywo transmisja spotkania z prof. Andrzejem Nowakiem

Niezależna Gazeta Obywatelska4

Prof. Andrzej NowakJutro o godzinie 15.00 na stronie Offca.tv i stronach zainteresowanych portali rozpoczniemy transmisję „live” z wrocławskiego spotkania prof. Andrzeja Nowaka promującego jego nową książkę „Dzieje Polski”.

Po raz pierwszy będziemy nadawać z pomocą trzech kamer HD na sprzęcie w jaki docelowo chcielibyśmy wyposażyć Offcę. Umożliwia on nagrywanie, miksowanie obrazu oraz transmisję w czasie rzeczywistym do internetu.

Chcemy nauczyć się wykorzystywać najnowsze technologie najlepiej jak się tylko da, by zdobywać przestrzeń w internecie. Chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem ze wszystkimi zainteresowanymi, wystarczy zapytać.

A teraz prosimy o pomoc w promocji tej transmisji.

Polub nasz fanpage na Facebooku i udostępnij wiadomość o transmisji, by mogli ją obejrzeć twoi znajomi. https://www.facebook.com/Offca.tv

Wstaw w sobotę przed rozpoczęciem wykładu okienko z transmisją (robi się to tak samo jak z każdym filmem z Youtube) na stronę główną twojego portalu tak, aby odwiedzający mogli dołączyć do oglądania „live”. I tu ważna informacja. Ze względów technicznych, musieliśmy zmienić link do transmisji. Właściwy i aktualny link jest tutaj:
http://youtu.be/5TtwIch-1NI

Jeśli masz problem z wstawieniem filmu napisz.

Transmisja będzie się odbywała w rozdzielczości 1280×720 pikseli i potrwa około 2 godzin. Tuż po zakończeniu będzie dostępna do oglądania offline. Rano następnego dnia na naszym kanale będzie również dostępna wersja w lepszej jakości FullHD.

Pozdrawiam serdecznie

Robert Kowal

 1. ely
  | ID: 54441496 | #1

  http://vod.gazetapolska.pl/7348-evtis-elity-rp.

  PO złamała konstytucję Rzeczypospolitej Polskiej próbując złamać niezawisłość NBP,słowa Pana ministra MSW w rządzie Pana Tuska , że państwo polskie praktycznie nie istnieje, rozmowa Pana Nowaka z wiceministrem Parfjanowiczem o zablokowaniu kontroli skarbowej u żony Pana Nowaka, oraz rozmowy szefa NIK, członka PO Pana Kwiatkowskiego z oligarcha finansowym Panem Kulczykiem, w każdtym zdrowym , demokratycznym państwie taka partia wraz z rządzącymi została by zmieciona w niebyt, a osoby pociągniete do odpowiedzialności konstytucyjnej i karnej.Taśmy nagrane w lipcu 2013 r. i lutym 2014 r. pokazują,że wysłannik Pana Tuska Pan Sienkiewicz spełnił postulat szefa NBP Pana Belki o odwołaniu Pana Rostowskiego i mianowaniu na szefa MF innej malowpływowej osoby, byle dorwać się do pieniedzy z Banku Centralnego by sfinansować bankrutujące państwo polskie , byule tylko do wyborów by nie dop[uścić opozycji do władzy !!! To juz nie jest demokracja !!!!!!!

 2. ely
 3. Irena
  | ID: 2bea73c6 | #3

  Nie wiazalam jakichkolwiek nadziei z panem Belka ongis ministrem.W 1998 r. nie wywiazał sie z obietnic wobec pracownikow skarbowych i ci oddzwięczyli sie zle pracujac do dzisiaj. Zaklamany.Pasuje do pozostałych w gronie pana Tuska,co tasmy ujawniaja. Ile kilometrow tasm trzeba ujawnić, aby rząd podał sie do dymisji??

 4. Eleonora
  | ID: 9c1b44bf | #4

  Olaboga!

  Tylko żeby szacowny pan profesor nie wyszedł w połowie zdania:)
  Nerwowy on jakiś
  A najbardziej zdenerwowało pana profesora zdanie, że
  – Polska nie jest wrogiem Rosji….

  http://vod.gazetapolska.pl/5201-burzliwa-dyskusja-o-imperialnej-polityce-rosji-czesc-1

  ( paranoja)

Komentarze są zamknięte