Opole maszeruje dla rodziny 1 czerwca z zespołem Raz Dwa Trzy

Niezależna Gazeta Obywatelska4

marsz dla zycia2012Małymi krokami zbliżamy się do największego rodzinnego wydarzenia w Opolu. W niedzielę – 1 czerwca – ulicami naszego miasta, już po raz trzeci, przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny. Jak co roku będzie radośnie i kolorowo. Nie zabraknie niespodzianek dla dzieci z okazji ich święta. Opolan zachęcamy do udziału w Mszy św. o 12:00  w Katedrze Opolskiej. Start marszu nastąpi o 13:30  z pl. Katedralnego. Marsz zakończy się na pl. Kopernika o 14:30 piknikiem rodzinnym. Największą atrakcją będzie koncert zespołu Raz Dwa Trzy, który rozpocznie się o godz. 17.00.

Opolski Marsz dla Życia i Rodziny będzie jednym z ponad 130, które pod hasłem „Rodzina obywatelska. Rodzina – wspólnota – samorząd” przejdą ulicami polskich miast. W Diecezji Opolskiej w tym samym dniu będzie w Kluczborku, Kędzierzynie-Koźlu, Raciborzu, Nysie czy Otmuchowie.

Na Marsz zaproszeni są wszyscy, dla których rodzina jest najważniejsza. – Marsz dla Życia i Rodziny jest radosnym świętem. Tworzymy wspólnotę ludzi, dla których wartości rodzinne są ważne. Rodzina to wartość, dla której warto wyjść z domu by ją promować i dać wyraz swoim poglądom – przekonuje Jan Chabraszewski, organizator Marszu dla Życia i Rodziny.

Organizatorzy zapewniają, że zarówno na Marszu, jak i podczas Rodzinnego Pikniku i koncertu, będzie wiele atrakcji. Patronat honorowy nad tegorocznym Marszem dla Życia i Rodziny objęli Biskup Opolski, Prezydent Opola i Marszałek Województwa Opolskiego. Szczegółowy plan całego wydarzenia w Polsce dostępny jest na stronie: www.marsz.org. Zachęcamy do dołączania na profil opolskiego marszu na facebook.com.

Organizatorzy Marszu dla Życia i Rodziny: DFOZ, Fundacja Wybieram V. Patroni medialni: Radio DOXA, Niezależna Gazeta Obywatelska, Radio Opole, TVP Opole.

 1. Irena
  | ID: dc577bce | #1

  Marsz Dla Życia i Rodziny – dobra i cenna inicjatywa.Dzieki organizatorom no i uczestnikom.

 2. ely
  | ID: 3eb37e73 | #2

  Ostatni dzień przed wyborami w TVN-24 z wypowiedzią Pan Rostowskiego w Faktach po Faktach wpisująca sie w przemysł pogardy stosowany przez PO od 2005 r..

 3. Irena
  | ID: 504ac540 | #3

  @ely.A ja sie pocieszam,ze juz taki umrze Rostowski,Nie ma przeciez patentu na niesmiertelnosc ..z całą PO. Nie rozumie,ze pozwolono jemu startowac do europarlamentu,majac obywatelstwo angielskie obok polskiego.Ale posiada wiadomosci o calej Polsce i ma szanse nas dalej niszczyc,jezeli juz nas nie sprzedał.

 4. ely
  | ID: 3eb37e73 | #4

  Jaka to demokracja jeżeli TVP, TVN, Polsat są w najtańszych pakietach, a jedna niezalezna telewizja jaka jest telewizja REPUBLIKA jest w najdroższych pakietach w UPC !!!!!!!!! Tak bardzo sie boja, żeby telewizja REPUBLIKA dotarła z przekazem do narodu ???
  Chcą świętować 25 lat wolności, kulawej wolności z funkcjonariuszmi propagandy w TVP, TVN, Polascie. Przez 7 lat rządów PO nie dopuszczali żadnego innego medialnego przekazu nawet telewizji TRWAM, nawzajem uwiarygadniali swoje przekazy. To jest ta wolność koncesjonowana.

Komentarze są zamknięte