W materiale z dnia 10.02.2013 r. pod tytułem „Prawnik z Sądu Najwyższego naśmiewa się z papieża w internecie [wideo] [1]” zawarta była błędna informacja, że Piotr Nowak, prawnik w Sądzie Najwyższym, założył stronę „Jan Paweł II za***bał mi szlugi”.
Pani Teresa Pyźlak, główny specjalista w zespole prasowym Sądu Najwyższego, poprosiła o sprostowanie. Zespół Prasowy SN informuje, że Pan Piotr Nowak nigdy nie był i nie jest pracownikiem Sądu Najwyższego. Błędna informacja wynikała z licznych manipulacji informacyjnych, udostępnianych na stronie „Jan Paweł II za****ał mi szlugi”, która to strona istnieje do dziś, ale jako fikcyjne konto osoby publicznej.
Za błąd przepraszam.
Maciej Kałek

Nagroda Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich za najlepszy artykuł

Spieprzył jak zawsze robotę alei inni są winni.
„”Błędna informacja wynikała z licznych manipulacji informacyjnych, udostępnianych na stronie””
Nie pisz więcej.
Och ta rozrywkowa strona.
@ja.Witaj.Ten sie nie myli,co nic nie robi.Za bład Autor przeprosił.co o Nim tylko dobrze swiadczy.dobrej niedzieli.