Premier nie spotyka się więcej z rodzicami niepełnosprawnych dzieci

Autor Obywatelski2

dizieci_niepelnosprawneDwa ciężkie wieczory przeżył premier Donald Tusk zmuszony do tłumaczenia się przed rodzinami dzieci niepełnosprawnych z niespełnionych obietnic dotyczących podniesienia im zasiłków opiekuńczych do poziomu płacy minimalnej.

Premier więcej tłumaczyć się nie będzie – mimo zaproszenia Donald Tusk nie spotka się więcej z rodzicami dzieci niepełnosprawnych, którzy od środy protestują w Sejmie.

Jeszce w poniedziałek  do Warszawy mieli przyjechać kolejni rodzice niepełnosprawnych dzieci – nie zostaną oni jednak prawdopodobnie wpuszczeniu do budynku Sejmu. Ich protesty w ubiegły weekend odbyły się w kilku polskich miastach.

BjhVxPgCMAAcP87

Dzisiaj w programie „Tak czy nie” w Polsat News o przedłużający się w Sejmie protest rodziców dzieci niepełnosprawnych pytany był poseł PO Stefan Niesiołowski:

Jaką Pan ma radę dla rodziców protestujących w Sejmie? – Przyjąć propozycję premiera i iść do domu – Stefan Niesiołowski.

Do rady tej rodzice raczej się nie zastosują. Czy rodzicom starczy determinacji? Co zrobi Premier? Przekonamy się w najbliższych dniach.

pt

 1. Irena
  | ID: 4b16b635 | #1

  Rozumie determinacje rodziców chorych dzieci.Co zrobi premier?…..Odpowiedz jest jedna.Straz marszałkowska wyprowadzi z siedziby sejmu, postraszy pistoletem.
  Wiec widzimy, tylko zmiana władzy,wprowadzenie JOW moze sytuacje m.in. niepełnosprawnych zmienić.
  Miałam nadzieje,ze zwiazkowcy dołacza do tych kruchych kobietek.Ale mezczyzni sie boją,na czele z panem Duda.

 2. tadeusz1
  | ID: 4f80c3d9 | #2

  Wstydzę się, że mam takiego pana premiera, który nie realizuje obietnic i za pana senatora Niesiołowskiego też, który nie ma i nie chce mieć pojęcia o biedzie i wysiłku ludzi opiekujących się niepełnosprawnymi.

Komentarze są zamknięte