Kozak Ken’pinski

Niezależna Gazeta Obywatelska4

Kepiński Poseł SLDSuper Express ujawnił zdjęcie z którego śmiał się wczoraj cały Sejm! Powodem uśmiechu była oprócz zdjęcia teoria, w której poseł SLD Adam Kępiński (39 l.), przekonywał że leżał prawie  nagi na chłodnej posadzce w łazience w hotelu sejmowym tamując krwotok. W kolejnym oświadczeniu już nie udaje Greka ale Kozaka, który wystąpił z Ruchu Palikota, gdyż tam panuje atmosfera „zastraszanie, szantaże, pijaństwo, narkotyki, burdy, podsłuchy, wykonywanie zdjęć posłom w prywatnych sytuacjach. (..) Panuje atmosfera strachu” – tłumaczy Kępiński.

Jak nie wierzyć w posła z Opolszczyzny. Wyjechać jak Kozak na Krym aby wesprzeć Rosjan, zatrzymywać krwotok w slipkach w hotelu sejmowym i do tego mieć tupet by walczyć o mandat do Parlamentu Europejskiego. Who can? Ken’Pinski!

tk

 1. Irena
  | ID: 6ec0daee | #1

  Ciekawe życie, wysublimowane zdjęcie Strach.,Poseł SLD w całej krasie.Czego dobrego moze naród oczekiwać od taaakiego mężczyzny POLITYKA?????? Jeden,wieeelki WSTYD.!!!!! Radze.Mężczyżni weście się w garść.!!!

 2. Irena
  | ID: 6ec0daee | #2

  Na niwie nyskiej też jest perełka męska z SLD.którą widziałam …..Wiec to jakas niemoc w kregach SLD

 3. Rafał
  | ID: 1e9d5b91 | #3

  Kolejna pijaczyna po Protasiewiczu która będzie nam robić wstyd w całęj Europie. Oto nasza klasa polityczna

 4. Irena
  | ID: 6a3b1dc3 | #4

  A składek tez nie płacą systematycznie w SLD.?? Widocznie niskie pensje, premie w samorzadzie wyasygnowano dla pan Wożniak @ NGO dzieki za wszystkie videa.
  A pan Biernacki nie popisał sie w SKOK.Niszczą emerytów,rencistów Nie tylko .Lichwiarskie odsetki. ale cała organizacja SKOK im.Stefczyka jest zawiła.Punkty kasowe są rozsiane po Polsce, ale nie maja mocy sprawczej przy windykacjach,Głowne biuro jest w Gdyni i Gdansku i tylko numer telefonu podaja.który obsługuja bardzo nieprzyjemni urzednicy A ich obsługa w sprawie windykacji , jest tez tylko telefoniczna i zajmuja sie kancelarie adwokackie HTP Wrocław.które wysyłaja do e-sadu w Lublinie dokumenty,które nie sa sprawdzone przez dłuznika i moga niszczyc rodaków.Zastanawiam sie czy cała ta bankowa organizacja działa zgodnie z prawem. Możę prokurator wyjaśni. Również zapisy SKOK-u w BIK-u dłuznika nie są rzetelne
  .Z daleka od Kasy SKOK,którą ojciec Rydzyk zachwalał onego czasu na antenie Radia Maryja.Dobrze wiedzieć a video pomaga.

Komentarze są zamknięte