Who can? Ken’Pinski!

Niezależna Gazeta Obywatelska

Kepiński Poseł SLDZ taką autopromocją kończy się czterostronicowa ulotka z podsumowanie połowy kadencji posła SLD Adama Kępińskiego. Jedną nam pokazał wczoraj opolski student, który nie kojarzył, aby dawał swój adres SLD, zresztą już i tak nieaktualny.W kopercie poselskiej dołączony był długopis z nazwiskiem posła i nowymi czerwonymi barwami SLD. Na pierwszej stronie niedawny poseł Ruchu Palikota chwali się swoimi statystykami po dwóch latach zasiadania w Sejmie. Miał wystąpić na Wiejskiej 56 razy, złożyć 209 interpelacji i zapytać w 68  sprawach, którym nadano bieg. Do ulotki dołączył list, w którym straszy:

– [..] Zobowiązuje się do dalszej rzetelnej pracy na rzecz naszej Opolszczyzny oraz obrony tożsamości Regionu hamując prawicowe zapędy do likwidacji województwa – czytamy ze zdumieniem posła.

Widać, że poseł rozpoczął już kampanię do Parlamentu Europejskiego, gdyż chwali się w liście członkostwem w Komisji ds. UE , gdzie „na co dzień pracuję nad wdrożeniem europejskiego prawa i standardów życia dla obywateli Regionu i całego Kraju”.

Autor: Tomasz Kwiatek

Komentarze są zamknięte