Policja zatrzymała wczoraj (4.03) urzędniczkę od 25 lat pracująca w gdańskim Urzędzie Miasta. Funkcjonariusze wyprowadzili ją z magistratu skutą w kajdanki. Kobieta usłyszała już korupcyjne zarzuty. Dzisiejsze zatrzymanie urzędniczki to kolejny wątek dużej afery korupcyjnej w gdańskim magistracie. W wakacje zeszłego roku do aresztu trafiły dwie inne urzędniczki Urzędu Miejskiego – Katarzyna M. i Krystyna W. Pierwsza z nich wyszła już jednak na wolność – po wpłaceniu 50 tysięcy złotych poręczenia majątkowego. Druga będzie w areszcie co najmniej do 25 maja. Krystyna W. łącznie usłyszała zarzuty popełnienia 40 przestępstw o charakterze korupcyjnym na kwotę nie mniejszą niż 687 tysięcy złotych – mówi prokurator Marciniak. W sprawie podejrzaną jest także Krystyna D. – emerytowana urzędniczka z Gdańska. W areszcie spędziła niespełna 3 miesiące, wyszła za kaucją w wysokości 10 tysięcy złotych
Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-urzedniczka-wyprowadzona-w-kajdankach-z-magistratu,nId,1349927?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Nagroda Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich za najlepszy artykuł

A czy to co nowego w partii miłosci?? Kradną i kraść będą ,póki od korytka ich nie odsuniemy. Tylko JOW.