W środę już 26. Targi Konsumpcyjne w Opolu

Niezależna Gazeta Obywatelska1

centrumW dniu 05.03.2014r. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu przy ul. Wrocławskiej  158 (obok CH ”Karolinka”) w godzinach 8.oo do 18.oo odbędą się po raz 26-ty Opolskie Targi Konsumpcyjne „Wiosna 2014”. Organizatorami Targów jest Stowarzyszenie Handlowców Ziemi Opolskiej i Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Opolu.

Opolskie Targi Konsumpcyjne odbywają się dwa razy w roku –  wiosenne przed Wielkanocą a jesienne w październiku. Są okazją do poznania najnowszej oferty producentów branży spożywczej, chemii gospodarczej, tekstyliów, alkoholi, wyrobów tytoniowych, mięsno-wędliniarskich, opakowań, wyposażenia sklepów i gastronomii czy też branży informatycznej.

Organizowanie ich przez wiele lat, przekonało nas o konieczności ich istnienia.

O szczególnej roli, jaką odgrywają w kreowaniu i tworzeniu naszego rynku opolskiego, może świadczyć fakt  dużej liczbie zainteresowanych nimi wystawców i osób uczestniczących. Wielu producentów, dystrybutorów, placówek detalicznych, dzięki uczestnictwu  w targach przyczyniało się do rozwoju własnych firm.

Przez wiele lat pokazujemy współczesne trendy, nowe marki produktów, wspierając wszelkie innowacje i pomysły mające na celu poprawę jakości obsługi klienta.

Na targach prezentujemy towary ponad 200-tu producentów i 36 dystrybutorów wystawiających się na przeszło 150-tu stoiskach, rozmieszczonych dotychczas w hali widowiskowej „Okrąglak” , którą w tym roku po raz pierwszy zastąpiliśmy nowoczesnym obiektem jakim jest Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Opolu  posiadającym powierzchnię wystawienniczą ponad 2 600 m².

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Opolu jako współorganizator imprezy zapewnia wyśmienite warunki do organizacji przedsięwzięcia jakim są Opolskie Targi Konsumpcyjne, a dyrektor CWK Pan Mirosław Pietrucha   z wielkim zaangażowaniem wspiera rozwój  tego typu inicjatyw.

Targi skierowane są do określonego odbiorcy – właściciela firmy lub osób zarządzających, dlatego wstęp na halę jest wyłącznie dla osób zaproszonych przez organizatora i wystawców.

Nasze targi są pozytywnie komentowane w lokalnych mediach i prasie branżowej.

Gościliśmy firmy zrzeszone w różnych organizacjach handlowych, partnerów mających podpisane umowy z sieciami, spółdzielnie handlowe, czy też podmioty indywidualne.

Oferta prezentowana na naszych Targach odbija się szerokim echem wśród osób zainteresowanych i przysparza nam nowych partnerów handlowych.

Z przyjemnością zapraszam do udziału w 26-tych Opolskich Targach Konsumpcyjnych „Wiosna 2014”

                                                                 Andrzej Sieheń

                                                                Dyrektor SHZO

                                                   

  1. Irena
    | ID: 8223506f | #1

    Szkoda,ze nie moze wejsc na Targi każdy zainteresowany.Należałoby pomysleć o jednym dniu, dla innych klientów,którzy mają zamiar zmierzyć się z jakąkolwiek działalnością gospodarczą i są ciekawi tematycznie tejze ciekawej imprezy.Sama,chetnie bym uczestniczyła, Wiec, „Zaproszenie”, na Targi Konsumpcyjne przez pana Sieheń -dyrektora SHZO mija sie z dobra intencja. To tylko Echooooo.

Komentarze są zamknięte